S vysoko ochrannou maskou na tvár do uší

3 vrstvový 3vrstvový chirurgický netkaný netkaný materiál na jednorazové použitie 3 vrstvy Vrstva na zdravie lekára Zubné masky na tvár Facemask Maskový filter môže zabrániť časticiam vo vzduchu, prachu, sezónnym alergiám, smogu, znečisteniu, popolu, záhradnému peľu atď., Ktoré sú najvhodnejšie pre väčšinu prípadov. Vyrobené z vysoko kvalitnej bavlny a ...

Podrobnosti o produkte

3 vrstvový 3vrstvový chirurgický netkaný netkaný materiál na jednorazové použitie, 3 vrstvy Jednorazový ochranný krém na tvár.

Maskový filter môže zabrániť časticiam vo vzduchu, prachu, sezónnym alergiám, smogu, znečisteniu, popolu, záhradnému peľu atď., Ktoré sú najvhodnejšie pre väčšinu prípadov.
Trojvrstvový filtračný systém, vyrobený z vysoko kvalitnej bavlny a netkanej fúkanej filtračnej tkaniny, účinne zabraňuje množstvu znečisťujúcich látok vo vzduchu. Viacnásobná ochrana, ktorá izoluje prach, viac vrstiev skladania a dobré vetranie, čím sa zdvojnásobí ochrana pred zápachom atď.
Ochranná maska ​​proti prachu odfiltruje 95 percent výfukových plynov, prachu, chemikálií, častíc, peľu, dymu a dymu. Je vhodný pre ľudí s peľovou drevárskou maľbou, kosením na bicykli, pešou turistikou a ďalšími outdoorovými aktivitami.


-3

-1.webp-2.webpPOPIS PRODUKTU
Farba a štýl: Modrá slučka
Miera filtrácie: BFE> 95%
Odolnosť voči kvapalinám / proti zahmlievaniu: Odolná voči tekutinám
Balenie: 50 ks

-5

Hot Tags: s ce vysokou ochrannou maskou na uši, Čína, výrobca, dodávateľ, továreň
Vyšetrovanie

You Might Also Like