Zimné hodvábne pyžamá

Zimné hodvábne pyžamá

Podrobnosti o produkte

Zimné hodvábne pyžamá

Názov položky Zimné hodvábne pyžamá
značka
HUACUIYUAN ALEBO COLNÝ
Pôvod tovaru: VYROBENÉ V ČÍNE
rozmery: SML XL
Fabric: 19 mm hodvábny satén
farby: Ako je znázornené na fotografii, v prípade potreby nových farieb sa obráťte na náš predaj
Rukáv: Majte rukáv
predné: Predné otvorené
MOQ: 1 / ks 50 ks na zákazku
Štýl: Robe / Pyžamá / župan
balenie: 1pp taška / PC


Fotografie dlhých zimných hodvábnych pyžamov

Zimné hodvábne pyžamá


Vlastné hodvábne pyžamy


Ženy hodvábne pyžamávýhody

1,15 rokov skúseností

Cez 15 rokov továreň na výrobu odevov na spanie, šatov a odevov. Naše tímy sa už 10 rokov zaoberajú dodávaním zlata v spoločnosti alibaba.


2. Záruka kvality
V našich továrňach máme technikov na kontrolu kvality, ktorí dohliadame na výrobný proces a zabezpečujeme dodržiavanie noriem zhody.


3,24-hodinový servis

Poskytujeme priebežné správy o činnosti a správy o činnosti, aby sme zabezpečili nepretržité sledovanie všetkých výrobných údajov. Vzhľadom na naše vynikajúce produkty a služby stále viac a viac kupujúcich po celom svete nadväzuje obchodné vzťahy s nami.


ženy 100% hodvábne pyžamo

Výhody pyžamového hodvábu

Dozvedeli sme sa, že existujú štyri kategórie hodvábnych pyžamov. Ale viete, čo odlišuje hodvábne pyžamy od bežných pyžamov? Najväčší rozdiel je slovo „hodváb“. Textúra pyžamu je mäkká a pohodlná na nosenie, čo je dobré nielen na zaspanie, ale aj na spanie. Ľudia musia nosiť baktérie pri komunikácii o práci, živote a štúdiu. A spanie v pyžame môže vyriešiť problém krížovej infekcie.


Hodváb má jedinečnú funkciu zdravotnej starostlivosti. Hodvábne vlákno obsahuje 18 druhov aminokyselín potrebných pre ľudské telo, ktoré sú takmer rovnaké ako aminokyseliny obsiahnuté v ľudskej pokožke. Preto sa tiež nazýva „druhá koža“ ľudí. Súčasne môže tryptofán a tyrozín v hodvábnom proteíne absorbovať ultrafialové žiarenie, brániť ultrafialovému žiareniu, zvyšovať vitalitu kožných buniek na povrchu tela, podporovať metabolizmus kožných buniek a mať dobrý adjuvantný účinok na liečenie niektorých kožných ochorení. Okrem toho má hodvábne vlákno nízku tepelnú denaturáciu a je relatívne odolné voči teplu. Jeho teplota horenia je 300 ~ 400 ℃, čo je vlákno odolné voči ohňu a má veľmi vysoký účinok spomaľovania horenia. Preto je najlepšou voľbou používať hodváb ako dekoráciu pre domácnosť.


winter silk pajamasBalenie a preprava

Jednodielne OPP vrecko a 10 ks vo zväzku. V každom zväzku je obvykle iba jedna veľkosť a jedna farba.

Kuriér: Letecký expres je rýchly, ale drahší. Dodacia lehota je 3-9 dní do USA, DHL, FedEx, UPS atď.

Silk Printing Sleeves


Hot Tags: pyžamo zimného hodvábu, Čína, výrobca, dodávateľ, továreň
Vyšetrovanie

You Might Also Like