Sada hodvábneho kimona pre tropickú tlač

100% hodváb moruše, luxusný saténový hodváb 12 mm. Klasický vzor Paisley robí tento vreckový štvorec nikdy neaktuálnym. Tento vynikajúci klasický pánsky štýl, ktorý je vhodný pre každú sezónu, je nevyhnutnosťou pre všetkých mužov. Veľká veľkosť vám umožňuje hodiť hodvábny vreckovku rôznymi spôsobmi ....

Podrobnosti o produkte

1. Materiál: 16 saténových hodvábnych hodvábnych matiek

2. Štýl: hodvábne nočné šaty.

3. Štýl: Dvojdielny hodvábny župan

4. Materiál: 6A 100% morušové hodvábne vysoko kvalitné s 19 mami


Po náročnom a unavenom dni je potrebná pohodlná hodvábna pyžamá. Naše hodvábne pyžamy sú útulné, mäkké a pohodlné. To vás robí šťastnými a uvoľnenými.


Fotografie sady Tropical Print Silk Kimono

Tropical Print Silk Kimono Set


Tropical Print Silk Kimono Set-1

Tropical Print Silk Kimono Set-2

Tropical Print Silk Kimono Set-3


Tropical Print Silk Kimono Set-4

10574227935_1168900675


Tropical Print Silk Kimono Set-6

Hot Tags: Tropická tlač, hodvábne kimono, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, prispôsobené, návrhár, zakázkové, logo, vlastné, žiadne minimum


O spoločnosti HCY Silk

Ako profesionálny výrobca špecializujúci sa na vysoko kvalitné potlačené šatky, látky, odevy a súvisiaci textil ponúkame kvalitné výrobky a služby za konkurencieschopné ceny, 100% záruku kvality a včasné dodanie.

Tropical Print Silk Kimono Set-10

Zákazková služba

Prispôsobte hodvábny šál, hodvábne kravaty, hodvábne očné masky, hodvábne pyžamy, hodvábne kimono Robíme digitálnu tlač aj sieťotlač a dobre ju dokončíme ručným šitím alebo strojovým šitím. Vaše štítky a značky sa budú šiť zadarmo!


Digitálna tlač:

V porovnaní s tradičnou tlačou (sieťotlač) je digitálna tlač novou metódou modernej spoločnosti. Digitálna tlač dokáže tlačiť zložitejšie vzory a najlepšie sa používa pre položky, ktoré vyžadujú veľké množstvo detailov a objednávky menšieho množstva. rýchlo a vytlačené pomocou počítača, vďaka ktorému sú farby presnejšie.

Tropical Print Silk Kimono Set-11


Balenie a preprava

1. Ak je objednávka malá, doručenie prostredníctvom kuriéra je v poriadku, napríklad TNT, DHL, Fedex, UPS, EMS atď. Do všetkých krajín.

2. Vzdušne alebo po mori cez špicatý špeditér je normálny spôsob, ako to robíme. Port FOB je Šanghaj alebo Ningbo.

Tropical Print Silk Kimono Set-12Hot Tags: hodváb kimono pre tropickú tlač, Čína, výrobca, dodávateľ, továreň
Vyšetrovanie

You Might Also Like