Tenký hodvábny šifón Shawl

Tieto krásne hodvábne šifónové kvetinové šály sú ľahké, vzdušné a hodvábne na dotyk. s ručne valcovaným lemom a vysoko kvalitnými vzormi digitálnej tlače.

Podrobnosti o produkte

Tenký hodvábny šifón Shawl

1: Veľkosť 65 * 175 cm
2: Látka / materiál 100% hodvábny šifón
3: Hrúbka Hodvábny šifón 6 mm
4: MOQ 30 ks / dizajn
5: Čas dodania 25-30 dní
6: Finishing Way Ručne valcovaný lem


Tenký hodvábny šifón ShawlTenký hodvábny šifón Shawl-1Tenký hodvábny šifón Shawl-2

Thin Silk Chiffon Shawl-3

Hot Tags: Tenký hodvábny šifón Shawl, Čína, továreň, výrobca, dodávateľ, prispôsobené, hromadné Súvisiace produkty.


O spoločnosti HCY Silk:

Ako známa továreň na výrobu šálov v Hangzhou (svetovo známe hodvábne mesto) sme v roku 2005 expandovali na zahraničné trhy. Za posledných 14 rokov sme získali viac ako 800 zahraničných zákazníkov.


Naše služby zahŕňajú prispôsobené hodvábne šatky, kravaty, truhlicu, hodvábne tkaniny a veľkoobchodné zásoby na sklade. Použitie farbiva šetrného k životnému prostrediu a farbenia bez chemického zloženia nepoškodí vaše telo.


silk scarf factory

custom silk scarf

Približne 100% hodvábna tkanina :

Na výber sú rôzne kvality hodvábnych tkanín. Kvalita je od 6A 5A 4A 3A 2A 1A ABCDE F. Rôzne kvality sú vyrábané rôznymi hodvábnymi kokónmi. Väčšie a najčistejšie kokóny vyrábajú hodvábne tkaniny bezchybne a drahocenné. Všetky naše tkaniny sú 6A a 5A Purest and Flawless Silk, 100% Mulberry Silk. Spolupracujeme s mnohými značkami, majiteľmi butikov, dizajnérmi, veľkoobchodníkmi a spoločnosťami z celého sveta.


Ako rozlíšiť skutočné hodváb?

„Skutočné hodváb“ sa líši od umelého hodvábu, jeho kvalita sa líši medzi skutočnou a nepravou produkciou hodvábu, tu je niekoľko spôsobov, ako ich rozlíšiť.

Vzhľad: vynikajúce zakrytie hodvábneho vlákna, nie také pevné ako vlákno; ruky sa cítia mäkké, hodvábne, bohaté, avšak hodvábne tkaniny s chemickým vláknom sú suché, v lete horúce av zime chladné.


Identifikácia: Najjednoduchšou metódou je odoberať vzorky z malej hodvábnej nite, rozžiareného fúkania, šnupania o dym a chlpatý je zápach hodvábu, pretože hodváb je bielkovinové vlákno, je to isté ako vôňa pálenia vlasov alebo vlny ,

100% silk


Naše súvisiace výrobky z hodvábu:

100% silk scarf

digital print scarfNáklad

Vzduchom
Pri mori Expresne
4 ~ 10 dní 20 ~ 45 dní 3 ~ 8 dní
Na vaše najbližšie letisko (medzinárodné) Do najbližšieho prístavu K vašim dverám

long silk scarfHot Tags: tenká hodvábna šifónová šál, Čína, výrobca, dodávateľ, továreň
Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť