Hodvábna kravata pre mužov

Hodvábna kravata pre mužov

Podrobnosti o produkte

Hodvábna kravata pre mužov

Hodvábna kravata pre mužov


Hodvábna kravatabalenie:

men 100% polyester tie


Private Label Ties

Existujú štyri rôzne metódy pre vlastné väzby, digitálnu tlač, sieťotlač, žakár, vyšívacie vzory.

Digitálna tlač:

Digitálna tlač dokáže tlačiť zložitejšie vzory a najlepšie sa používa pri položkách, ktoré vyžadujú veľké množstvo detailov a objednávky menšieho množstva. rýchlo a vytlačené pomocou počítačov, vďaka ktorým sú farby presnejšie.

Vytlačiť obrazovku:

Sieťotlač sa nazýva aj ručná tlač, ktorá je najlepšou voľbou pre vzory, ktoré vyžadujú vysokú úroveň vibrácií. atrament pri sieťovej tlači je aplikovaný silnejšie ako digitálna tlač, čo bude mať efekt dvojitej tlače.


Ďalšie súvisiace produkty :

Private Necktie

Výber kravaty:

Látka: Textúra formálnej kravaty je obvykle hodváb a čistá vlna. Nie je vhodné zvoliť kravatu z bavlny, konope, zamatu, kože a iných textúr.


Farba (farba, vzor): Farba kravaty je možné zvoliť podľa farby a príležitosti obleku a košeľa. Môžete nosiť farbu s oblekom, ako je napríklad modrý oblek s modrou kravatou a sivý oblek s šedou kravatou.


Pokiaľ ide o farbu, vo všeobecnosti je možné zvoliť monochromatickú alebo tmavohnedú kravatu a polychrómová kravata by nemala byť viac ako tri farby; nevyberajte príliš nápadnú a efektnú kravatu, skúste si vybrať svetlú kravatu alebo svetlú kravatu. Môžete si tiež vybrať fialovú kravatu, slávnostnejšiu a teplejšiu.


Naše certifikáty:

men tie

Náklad:

1.Ak objednávka nie je veľká, kuriérskou službou je doprava v poriadku, napríklad TNT, DHL, Fedex, UPS, EMS atď. Do všetkých krajín.

2.By vzduch alebo more cez špicatý špeditér je normálny spôsob, ako to robíme. Port FOB je Šanghaj alebo Ningbo.

3.Ak nemáte prepravcu, nájdeme najlacnejšieho prepravcu, ktorý prepraví tovar do vášho špicatého prístavu.

men necktieHot Tags: hodvábna kravata pre mužov, Čína, výrobca, dodávateľ, továreň
Vyšetrovanie

You Might Also Like