Hodvábna maska na spánok

Skvelý doplnok na každodenné použitie alebo na služobné cesty. Prírodné hodvábne tkaniny s hodvábnou textúrou vám môžu zaspať.

Podrobnosti o produkte

Hodvábna maska na spánok


> 100% čisté hodváb, najkvalitnejšie (6A) dlhé vlákno z čistého morušového hodvábu, 22 mama vám pomôže prispôsobiť si vlastné logá a vzory.

> Zázračná maska na prijímanie vašich ciest a znižovanie línií spôsobených zamračením vo vašom spánku.

> Certifikované netoxické farbivá

> Čisté hodvábne plnivo a vnútorná vložka


Vlastnosti produktu


1.Vykonajte nervy.

Hodváb je bohatý na anjelský spánkový faktor, upokojuje myseľ a pomáha spať, zlepšuje spánok a odstraňuje únavu.


2.Breathable.

Hygroskopickosť hodvábu je 1,5-krát vyššia ako u bavlny. Hodvábny proteín obsahuje hydrofilné skupiny, ako je amino-CHNH-NH2. Jeho pórovitá priepustnosť je pre molekuly vody ľahko difundovateľná, takže hodváb môže absorbovať alebo emitovať molekuly vody.


3.Antibiosis.

Hodváb má prirodzené vlastnosti antibakteriálnych a proti plesniam. V priemysle sa hodvábny prášok používa ako surovina na výrobu obalov na poistenie potravín.


4.Anti-alergie.

Hodvábny proteín je veľmi podobný ľudskému keratínu, preto sa bežne používa na výrobu umelých krvných ciev a umelej kože bez alergie.


5. Zachovajte krásu a zostaňte mladí.

Hodváb je bohatý na 18 druhov aminokyselín, ktoré môžu regulovať krvný obeh a metabolizmus počas spánku, zvyšujú vitalitu ľudských buniek, zlepšujú kardiovaskulárne choroby a spomaľujú starnutie kože. Hodvábne bielkoviny negenerujú statickú elektrinu, takže neabsorbujú prach a zostávajú stále čisté.


6.Zdravý aktívna tlač a farbenie na obnovenie brilantných farieb.

Kvalitná reaktívna tlač a farbenie, svieža a plná farba, vysoká farebná stálosť, ochrana životného prostredia, netoxická, s dlhým praním a bez vyblednutia.Fotografie z hodvábnej masky na spánok

Hodvábna maska na spánok

Hodvábna maska na oči

Spánková maska na oči

100% hodvábna saténová maska na oči 19m / m


Horúce značky: 100% hodvábna očná maska s vlastným logom, Čína, výrobca, dodávateľ, továreň.


súčasť:

100% hodvábny materiál --- všetko-klíma látka, hodváb je v zime teplý a útulný a pri stúpajúcich teplotách pohodlne chladný, čo je vhodné pre všetky ročné obdobia.


Spôsob tlače:

Digitálna tlač je novou metódou modernej spoločnosti. Digitálna tlač dokáže tlačiť zložitejšie vzory a najlepšie sa používa pre položky, ktoré vyžadujú veľké množstvo detailov a objednávky menšieho množstva. rýchlo a vytlačené pomocou počítača, vďaka ktorému sú farby presnejšie.


Sieťová tlač je najlepšou voľbou pre vzory, ktoré vyžadujú vysokú úroveň živosti. Každá farba používa inú šablónu, jednu po druhej, kombinovanú na dosiahnutie konečného vzhľadu. Atrament v sieťovej tlači je aplikovaný hrubšie ako digitálna tlač.

100% Silk Eye Mask for Ladies-5
100% Silk Eye Mask for Ladies-6


100% Silk Eye Mask for Ladies-7

Štandardné balenie: jeden kus v OPP taške a my tiež môžeme vyrobiť darčekovú krabičku a hodvábnu tašku s rovnakými farbami vašich očných masiek.


Náklad:

1. Ak objednávka nie je veľká, doručenie kuriérom z domu do domu je v poriadku, napríklad TNT, DHL, FedEx, UPS, EMS atď. Do všetkých krajín.

2. Vzdušne alebo po mori cez špicatý špeditér je normálny spôsob, ako to robíme. Port FOB je Šanghaj alebo Ningbo.

3. Ak nemáte dopravcu, nájdeme najlacnejšieho dopravcu, ktorý prepraví tovar do vášho špicatého prístavu.


100% Silk Eye Mask for Ladies-8Hot Tags: hodvábna očná maska na spánok, Čína, výrobca, dodávateľ, továreň
Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť