Hodvábne firemné šatky

Hodvábna šatka s potlačou pre digitálne použitie od Hangzhou Direct Factory, so zárukou vysokej kvality výrobkov a služieb. MOQ: 30 ks na dizajn Rozmery: 110 x 110 cm, vaša vlastná veľkosť je vítaná.

Podrobnosti o produkte

Hodvábne firemné šatkyFotografie z hodvábnych firemných šatiek

Hodvábne firemné šatky


Váš vlastný hodvábny Habotai šál


Habotai Hodváb firemné šatky


Prečo Prispôsobené šatky?


Prispôsobené šatky sú ideálnym spôsobom na doplnenie vašej uniformy a vytvorenie silného firemného značenia. Vytlačené hodvábne šatky pre mnoho značiek, ako sú Swiss Education Group, Corum, Airfrance ... si vyberajú hodvábny šál ako svoje firemné šatky, pretože hodvábny šál je dostatočne luxusný aby zodpovedali ich produktom alebo dostatočne elegantne ako darček pre svojich zákazníkov.


Tiež hodvábny šál nie je taký drahý v porovnaní s kašmírmi a inými tkaninami, aj hodvábna tkanina je najlepšou tkaninou na potlač vzorov, slogan alebo logo, s obmedzeným rozpočtom, hodvábny šál je najlepšou voľbou pre firemné šatky.


Hodvábny šál je vhodný aj na štyri ročné obdobia, odlišný od hodvábu alebo kašmíru, v zime udržuje teplo a chráni pokožku v lete, môže byť aj módnym doplnkom v iných ročných obdobiach, hodí sa pre akúkoľvek uniformu, preto je tiež vhodný vyberte si to pre značku alebo darček


Hot Tags: hodvábne firemné šály, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, prispôsobené, návrhár, zakázkové, logo, vlastné, žiadne minimumDizajn na mieru
Ak máte vlastné návrhy: návrhy by mali byť veľké obrázky v súboroch PSD, AI, PDF, JPEG najmenej 300 DPI, ak je to možné, uveďte číslo farby Pantone.

V prípade veľkého súboru nám ho môžete poslať prostredníctvom Wetransfer alebo Dropbox.


Ak nemáte vlastné návrhy: Tu sú k dispozícii rôzne vynikajúce návrhy, ktoré sa dôrazne odporúčajú. Môžeme vám poskytnúť návrhy podľa vašich preferencií pre hromadnú výrobu s vašim logom.

Monogram Georgette Hodvábna šatka

Hodnotenie zákazníkov

Šatky Charmeuse Silk Head


Hot Tags: hodvábne firemné šály, Čína, výrobca, dodávateľ, továreň
Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť