Hodvábna šatka na vlasy

Tento štvorcový hodvábny šál kombinuje rôzne vzory a vytvára jedinečný šál. 16 mm hodvábny keprový materiál s jemným ručne valcovaným lemom.Tento krásne mäkký 100% hodvábny kepr je jemnejší, čím viac ho nosíte

Podrobnosti o produkte

Hodvábna šatka na vlasy

· Vyrobené zo 100% hodvábneho keperu. mäkký a ľahký. Hodvábny a príjemný pocit na pokožke.

· Hodvábny šál s veľkosťou 89 * 89 cm, je možné ho omotať okolo krku, hlavy, zápästia, vlasov, kabeliek a klobúkov. Ideálny darček pre všetky príležitosti a ročné obdobia.


Prehľad produktov Hodvábna šatka pre vlasy:


Silk Bandana Scarf for Hair

Silk BandanaSilk Bandana Scarf

 Hair scarf


Hot Tags: Hodvábna šatka na vlasy, hodvábny keprový šál, Čína, továreň, výrobca, dodávateľ, prispôsobené, voľne ložené Súvisiace produkty.


Viac informácií o 100% hodvábnom materiáli:

Hodváb, jedno z najstarších vlákien pochádzajúcich z Číny. Vďaka svojej prírodnej proteínovej štruktúre je hodváb najviac hypoalergénnym zo všetkých tkanín. Hodváb je v zime teplý a útulný a pri stúpajúcich teplotách pohodlne chladí.


O spoločnosti HCY Silk:

Ako známa továreň na výrobu šálov v Hangzhou (svetovo preslávené hodvábne mesto) sme v roku 2005 expandovali na zámorské trhy. Za posledných 14 rokov sme získali viac ako 800 zahraničných zákazníkov, medzi nimi aj niekoľko zákazníkov dlhodobej spolupráce.


Spolupracované značky:

Ladies Silk Scarves


Vlastná hodvábna šatka:

Dizajn na mieru:
Ak máte vlastné návrhy: Naskenujte svoje návrhy, návrhy by mali byť veľkým obrázkom v súboroch PSD, AI, PDF, JPEG najmenej 300 DPI, ak je to možné, uveďte číslo farby Pantone.

V prípade veľkého súboru nám ho môžete poslať pomocou „Wetransfer“ alebo „dropbox“.

scarf


Balík a preprava

1.Ak je objednávka malá, doručenie prostredníctvom kuriéra je v poriadku, napríklad TNT, DHL, FedEx, UPS, EMS atď. Do všetkých krajín.

2.By vzduch alebo more cez špicatý špeditér je normálny spôsob, ako to robíme. Port FOB je Šanghaj alebo Ningbo.
Ladies Silk Scarves-6


Hot Tags: hodvábna šatka na vlasy, Čína, výrobca, dodávateľ, továreň
Vyšetrovanie

You Might Also Like