Šatka z červeného hodvábu saténová

Skvelý doplnok pre každodenné nosenie, môže byť omotaný okolo krku, hlavy, zápästia, vlasov, kabeliek a klobúkov. Ideálny darček pre všetky príležitosti a ročné obdobia.

Podrobnosti o produkte

Tento šál je vyrobený z hrubej hodvábnej saténovej tkaniny a má jemný pocit z ruky. Hodvábna a priedušná látka pre všetky ročné obdobia. Je vybavený farebnými. Zaveste tento farebný hodvábny šatku na vlasy alebo ho zaviažte na tašku a dodá vášmu životu viac farieb.

Veľkosť: 65 x 65 cm (približne: 25 x 25 palcov)

Hem: Vynikajúci ručne valcovaný lem.


Fotografie z červeného hodvábneho saténového šálu Red Silk Satin Head Scarf

Red Silk Satin Head Scarf-1

Red Silk Satin Head Scarf-2


Red Silk Satin Head Scarf-3


Horúce značky: Šatka Red Silk Satin Head, Čína, továreň, výrobca, dodávateľ, prispôsobené, voľne ložené Súvisiace produkty.


HUACUIYUAN Hodváb je výrobcom hodvábneho šálu od roku 2005 rokov, náš sortiment sme rozšírili o hodvábnu kravatu, hodvábny motýle, štvorec vrecka, očnice a vlnený kašmírový šál. Za posledných 14 rokov vlastníme veľa verných zákazníkov s našimi vysoko kvalitnými výrobkami a službami.


výhoda:

1. Používame kvalitu materiálu na ochranu životného prostredia. Ekologické, nepoškodzujúce.
2.OEM je vítaný. Prijímame váš dizajn.
3.Logo možno prispôsobiť.
4. Máme prísne QC pred balením. 100% spokojnosť zaručená.
5. Výrobná cena, vysoká kvalita.


90*90cm Silk Twill Scarf-4


Hodvábna keprová šála 90 x 90 cm


Prispôsobte si svoje šály:

Látky na výber:

Existuje široký výber, ako je priadza z hodvábu, hodvábny satén, hodvábne CDC, hodvábny šifón, hodvábna georgette, hodvábny modal, modal, bavlna s rôznou hrúbkou. Môžeme tiež poslať súbor vzoriek hodvábnej tkaniny pre vás vyhodnotenie v prípade potreby.

90*90cm Silk Twill Scarf-6


silk scarf


Digitálna tlač:

V porovnaní s tradičnou tlačou (sieťotlač) je digitálna tlač novou metódou modernej spoločnosti. Digitálna tlač dokáže tlačiť zložitejšie vzory a najlepšie sa používa pre položky, ktoré vyžadujú veľké množstvo detailov a objednávky menšieho množstva. rýchlo a vytlačené pomocou počítača, vďaka ktorému sú farby presnejšie.


数码印

Real silk scarfNáklad:

1. Kuriérskou službou je doručenie kuriérom v poriadku, napríklad TNT, DHL, FedEx, UPS, EMS atď. Do všetkých krajín.

2. Vzdušne alebo po mori cez špicatý špeditér je normálny spôsob, ako to robíme. Port FOB je Šanghaj alebo Ningbo.

3. Ak nemáte dopravcu, nájdeme najlacnejšieho dopravcu, ktorý prepraví tovar do vášho špicatého prístavu.90*90cm Silk Twill Scarf-7Hot Tags: saténový šál z červeného hodvábu, Čína, výrobca, dodávateľ, továreň
Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť