Domov > Novinky > Obsah

Pri nakupovaní šatky venovať pozornosť niekoľkým bodom

Jan 15, 2018

Keď máte záujem o šál, musíme venovať pozornosť nasledujúcim bodom:

1. Zistiť kvalitu tkaniny a farby. Dobrá látka je prvý prvok, navyše, strana šatku na "ruku" šitie na voľbách. Farby tlače musia byť jednotné, vo všeobecnosti čím je bohatšia, tým lepšia je farba.

2. Podľa charakteristiky tela výberu. Napríklad: krátky krk, trochu tenší výber šálok , uzol je najlepšie zviazaný na strane krku alebo má nízku hrudník; drobní ľudia by sa mali vyhnúť príliš ťažkopádnej dlhej línii.

3. Sledujte akýkoľvek špeciálny dizajn. Šatka má špeciálny dizajn a používa špeciálny štýl hry, ktorý ukáže kreativitu. Musí venovať pozornosť pri nákupe vzorov, nezabudnite sa osobne pokúsiť oviazať.

4. Spĺňať osobný štýl. Ak ste dobrá holka, potom budú najlepšie voľby hodvábne šatky ; a transparentné gázové šály pre romantický štýl; chcú vyskúšať avantgardný štýl, s jasným textúrou šatku je neočakávaný účinok.

Keď máte záujem o konkrétny šál , prvá vec, ktorú musíte urobiť, je dať to blízko k tvári a zistiť, či sa zhoduje s pleťou. Ak sa vám nezhoduje s vašou tvárou, neváhajte a okamžite sa zrieknite. Je potrebné poznamenať, že niektoré šatky farebný dizajn, aj keď bezchybné, ale s ich obľúbenými a vhodnými farbami sú jemné rozdiely. Táto situácia by mala robiť porovnanie rôznych farieb, a potom sa pozrieť do zrkadla z diaľky, aby potvrdil celkový tvar a oblečenie s atmosférou. Zadný účinok a vedľajšie účinky nemožno ignorovať. Potom sa hodvábny šál umiestni na tvar, ktorý sa bežne používa, aby ste mohli skúsiť, aby ste vedeli, aký je štýl a efekt, ktorý tento vzor ukazuje.

Bez ohľadu na to, aké dobré šatky, ak nie sú spojené s odevom, bude zaberať len vašu skriňu priestor. Ak chcete objasniť ich účel, je to, aby zodpovedali kancelárskym šatám alebo aby sa ukázať vo večernom štýle. Ak máte dostatok voľby, ale tiež zvážte a rúž farby, opasky alebo kabelky a ďalšie príslušenstvo.

http://www.customsilkscarfs.com/