Domov > Novinky > Obsah

Čo je materiál hodvábna šatka tlače?

Aug 19, 2017

Čo je materiál hodvábna šatka tlače?

Hlavný materiál tlačenej hodvábna šatka je hodváb, ale kvôli rozličné štýly, je tiež veľmi odlišné textúry a cenový rozdiel je tiež skvelé. By ste mali vedieť niečo o kúpe hodvábne výrobky. Hodvábna šatka použitá pri tkaní látky, hlavne rozdelená do Georgette, šifón, Dongfeng priadze, Suzhou satén, keper, Shuangzhou atď... Tiež známy ako Georgette georgette krep, názov z Francúzska (Georgette), čo znamená, tenké transparentné tkaniny je látka so silným twist krep krepový útku tkané. Jeho osnova a útok sú viaceré vlákna stočené monofily, s vrások vzory, vzory povrchu zmrštenia, hrubý pocit a zrejmé priadze diery. Pri tkaní, napríklad útku len s krútením, nazýva CIS fiber Georgette, predložený bumppleated ako nepravidelný krep.

Joe je tkané s plátnová väzba, veľmi malé zemepisnej šírky a dĺžky. Tenké transparentné, mäkká a pružná, dať ľuďom pocit svetla a elegantný krásne, elegantné a pohodlné vytváranie šatky. Najtypickejšie je tkanina atlasovej väzbe hodváb, take útku twist, krútenie, warp tkanina je päť satén, kompaktný.

Saténový povrch mäkký prírodný lesk, lesk ako keper jasnejšie. Pocit hladká, jemná, elastická, dobrý rúška, nie hrubý pocit. Hladký pocit, je najčastejšie hodvábne tkaniny, vhodné nosiť na slávnostné príležitosti. Pretože má silné twist kvôli útku, úbytok je pomerne veľké a po začatí znižuje lesk.

Keprové je druh keprovej tkaniny tkaniny vyrobené z tkaniny keprovej tkaniny s zrejmé šikmé čiary. To je najviac bežne používané tkaniny pre hodvábne šatky. Známy hodvábna šatka Hermes je z tohto druhu tkaniny. Pripadá mi to hladké, jasné a pevné. Má mierne napätie a nie je ľahko deformované a ťažko háčik. Chyby sú silnejšie, ťažšie, sag nie je dosť dobrý, uzol nemôže produkovať prirodzený sag, navyše pomerne hladké tkaniny zmrštenia.

Satén Jacquard rapier loom tkané tkaniny, tkaniny, čistiace, deka proces, vynikajúce spracovanie, krásny vzhľad. Vhodné na výrobu jarné a letné rekreačné oblečenie oblečenie a šatky. Jeho výhodou je saténová textúra jasné, antique, existujú rôzne vzory, veľmi vznešený; textílie ako Joe tlstý, pomerne mäkký, nepriehľadné, nízke odpisov po umytí, nie je jednoduché slabnúť, svetlé farby.

Oddelenie tenkých crepe de Chine, tiež známy ako double krep, plátnová väzba. S žiadnu alebo slabý twist monofil warp twist priadze; twist s silné útku, starostlivé krep povrchu tkaniny po rafináciu jemné jednotné, šupinaté tvar a konvexné zakrivené wave povrchu tkaniny mikro krep, mäkký lesk, dostatočne jasné. Krep textúry mäkké, hladkosť a pružnosť, pevnosť, dobrý svraštit odpor, tlač vzor z liniek je veľmi mäkká.

Šifón je svetlo a tenké hodvábne tkaniny, priesvitné, ťažké zložiť, vhodný pre šatky. Šifón a Joe jeho relatívne blízko, rozdiel je že šifónu je viac hladký, Joe mierne drsný.

Dongfeng priadze je druh Ultra tenké priesvitné tkaniny, ktorá je pomenovaná ako "jemné a elegantné" ako "Dongfeng". Nevýhodou je ľahké a jednoduché ísť hodvábu.

Zmiešaná tkanina zmesi patrí dva alebo viac ako dva druhy vlákniny zmiešaných tkanín, vrátane bavlny, hodvábu a vlny, hodvábu a syntetických vlákien. Tkanie odkazuje na rovnakej textílie, warp smer je čisto spinning materiál útku je iný druh suroviny. Zmesi a prelína tkaniny možno voliť podľa požiadaviek rôznych textúr. Majú veľa možností v bránkovisku odolnosť, pružnosť, mäkkosť, priedušnosť a teplo uchovávania. Cena je tiež kontrolovateľné. Stalo sa populárny trend medzinárodnej slávny šatky.


Hangzhou Huacuiyuan hodvábna šatka Factory

Pridať: G3, hodvábne únie 166, Jinhua Road, Gongshu, Hangzhou, Čína.

Tel: +86-571-28007786

Mobil: +8615925633364

E-mail:Sales@silkhangzhou.com

Skype:Anna.Wang-Silk, hellobaby320