Domov > Novinky > Obsah

Čo je imitácia kašmír? Ako sa umyť a zbierať

May 10, 2018

Imitovaná kašmír (akryl) je syntetické vlákno vyrobené z 85% akrylonitrilu a 15% polyméru. Akrylové vlákno je podobné vlne, preto sa nazýva aj "syntetická vlna".


výhoda:

1, ľahké a mäkké, nadýchané a teplé, vzhľad a pocit ako vlna, teplo a pružnosť lepšie;

2, odolnosť voči teplu, kyslé a alkalické korózie (okrem silnej alkálie), nebojí sa mäsa zjedli a plesni s vysokým stupňom slnečného svitu.

3, ľahko umývateľný, rýchlo suchý.

Veľkosť: (180 + 2 * 10) * 28 (CM)

Craft Popis: tkanie

wash:

1, môžete najprv namočiť v teplej vode počas 15 minút a potom sa umyť pracím práškom, ľahkým odieraním, ľahkým odieraním, nemožno umývať, silnejšiu tkaninu možno umývať jemnou kefou na vlasy, keď sa má konečná dehydratácia jemne skrútiť do vody , nedá sa po plastoch dehydratovať, aby sa zabránilo tvarovaniu.

2, čistá akrylová tkanina môže byť vysušená, ale zmiešaná tkanina by mala byť sušená na chladnom mieste. 3, pri lisovaní musí byť tkanina lemovaná vlhkou handrou a žehličkou. Teplota by nemala byť príliš vysoká a čas by nemal byť príliš dlhý, aby sa zabránilo zmršťovaniu alebo aurora.

údržba:

1, pretože tento druh tkaniny sa nebojí mora jesť, nie je nutné umiestniť kamufrové pilulky do zbierky, pokiaľ zostane čistá a suchá.

2. Keď je tkanina pokrčená, stačí tkaninu sploštiť a namočiť ju trochu horúcou vodou. Potom vytiahnite trochu úsilia na vyrovnanie, ľahšia vráska bude plochá.


Hangzhou Huacuiyuan hodvábna šatka Factory

Pridať: G3, Silk Union 166, Jinhua Road, Gongshu, Hangzhou, Čína.

Tel: + 86-571-28007786

Mobile: +8615925633364

Skype: Anna.wang-Silk ,

hellobaby320

E-mail: sales@silkhangzhou.com