Domov > Novinky > Obsah

Tie výberové zručnosti

Jul 29, 2017

Tie schopnosti výberu

Elegantné odtiene

Táto sezóna, mäkké farby, biele kravaty šaty kolokácie teší populárnu výhodu, nech ho skúsiť. Marja Kurki v tejto sezóne bude žltá, fialová farba a ponuka odvážneho štartu; červené ibiškové kvety a ovocie ako atraktívne svetlo oranžové, sladké čerešňové ružové, modré, modré a stredomorské límec s bielym golierom tiež rozdeľujú šarm. Plné prírodné aury farby, aby ľudia spadajú do reverie na jar v lete. Nebojte sa farebných kravat. Nie je dobré ísť s módou. Ale tmavá farebná kravata vás môže vyzerat príliš stará.

Freehand kefovanie a realistický štýl návrhových vzorov

Určite ich môžete oceniť ako príjemné alebo realistické písanie. Niekedy, zdanlivo náhodne nasmerované z malebnej krajiny, legendy, alebo práve vtedy, keď sa pohybuje inšpiráciou zraku, odráža prácu vášne, ľudia sa obávajú osudu prírody. Preto je táto väzba viac pokladom, to je ďalšia kravata ako dar na ocenenie.

Pohodlné a pohodlné tkaniny

Kráľ vlákniny Silk vždy prináša ľuďom pocit pohody a starostlivosti. Bez ohľadu na to, kto to dáte, dobrá väzba presne vyjadruje vašu myseľ. Ako priadze farbené žakárové viazanie, dobrá štruktúra, vysoký lesk, vhodnejšie pre veľké alebo vážne príležitosti; tlačené väzby, uvoľnené a živé, vhodné pre uvoľnenejšie príležitosti.

Jemná textúra

Jemná kravata, podšívka šijacieho obvodu by mala byť rovná, vložka hladká; kravata by mala mať zakrytie, nie ľahko vráskavosť, curling bude držať držať uvoľnenie potom, kvalitné kravata sa rýchlo zotaví hladko; bez ohľadu na to, koľko tenkých ľahkých tkanín, kravata nie príliš pekná kravata tečie; dobrá odolnosť voči oteru, nie je ľahké plniť; spracovanie inšpekcie kravatu, bude mať kravatu hornej polovici, môže byť úplne zarovnaný je dobrá kravata. Samozrejme, romantika je vždy vašim najlepším dôvodom na to, aby ste darček poskytli ako darček.


Hangzhou Huacuiyuan hodvábna šatka Factory

Pridať: G3, Silk Union 166, Jinhua Road, Gongshu, Hangzhou, Čína.

Tel: + 86-571-28007786

Mobile: +8615925633364

E-mail: sales@silkhangzhou.com

Skype: Anna.wang-Silk , hellobaby320