Domov > Novinky > Obsah

Cena hodvábu dosiahol vysoký rekord. nedávno

Jun 05, 2017

Cena hodvábu rýchlo stúpla a cena dosiahla rekordnú výšku.


V poslednej dobe pani Tang, ktorá často navštevovala trh s hodvábmi, zistila, že hodvábne tkaniny boli v tomto roku tenšie než kedykoľvek predtým, hlavne šatky a saténové hodvábne šatky boli vzácne, zatiaľ čo ľahké hodvábne šatky tvorili väčšinu.

Hangzhou Silk asociácie zodpovedná osoba pani Shen povedal, pretože od minulého roka, domáce hodváb ceny celkom vyššie, v tomto roku hodvábne výrobky na tenké výrobky hlavne na satén na základe hrubé textílie je relatívne malý.

Čínsky hodváb CMC divízie riadenia mesta ChenKe Zhang povedal, v porovnaní s inými textíliami odevov, hodvábna tkanina bola relatívne tenká, takže šaty odráža nie je zrejmé, ale niektoré šatky a ďalšie príslušenstvo, v tomto roku Dongfeng priadza tkanina Georgette tenké s viac, zatiaľ čo Satén je relatívne menej.

Od začiatku roka rýchlo vzrástli domáce ceny hodvábu v Číne. V roku 2009 cena čistého hodvábu bola len 170 tisíc juanov / ton alebo tak. V prvej polovici minulého roka cena domáceho hodvábu dosiahla 280 tisíc jüanov / tonu a nedávno spěchal na najvyššiu historickú cenu 400 tisíc juanov / tonu. Včera, slávna výroba hodvábu v Zhejiang B hodvábnej trhovej ceny na 400 tisíc juanov / ton, Guangxi, Sichuan, Jiangsu a ďalších miestach ceny surového hodvábu bola viac ako 400 tisíc juanov / tonu, skutočná cena transakcie je vyššia, než to Bol v histórii, najvyššia cena 420 tisíc juanov / tonu. "Povedala osoba zodpovedná za Reeling Enterprises.

Vzhľadom k pokušeniu cien surovín opakovane tlak, nedávny Hangzhou odev hedvábné podniky agentúre vydal časť oznámenia ceny výrobku, hodvábne šaty, z pôvodných 345 juanov vzrástol na 390 juanov, rovnaký materiál šaty, Aj z pôvodných 300 juanov vzrástol na 360 juanov. Hodvábny šál vzrástol o viac ako 30%.

S cenou hodvábu stúpajú ceny hodvábnych tkanín až po celú cestu. Napríklad Xiangyun hodváb, za rovnaké obdobie minulého roka, veľkoobchodná cena 48 jüanov / metrov, tento rok sa zvýšil na 68 juanov / m2, Joe tkaniny z pôvodných 35 juan / m, maximálne vzrástol na 60 juan / M, zatiaľ čo konvenčná saténová tkanina od 30 juanov / M stúpla na 54 juanov / metr. "V porovnaní s minulým rokom sa cena za hodvábny šál zvýšila o 20-30 juanov a maloobchodná cena tiež nevyšla." "Povedal to majiteľ obchodu s hodvábnymi výrobkami.


Vlastný hodvábny šál

Tlačový hodvábny šál