Domov > Novinky > Obsah

Metóda šálu

Sep 29, 2017

Staršie a elegantné pruhy

Bude to dlhý šatok zložený do zodpovedajúcej šírky, v krku voľnej tesnej okolo kruhu, chvost krížového uzla, ladiace tesnosť dosiahnuť prirodzené účinky. To je najlepšie v jednoduchej, ale krásnej metóde.

Použiteľné príležitosti: neformálna strana v obchodnom štýle

Pokojný a krásny luk

Bude to populárne v tejto sezóne, malý námesok zložený do trojuholníkového uhla, odhaľujúci v ramenách oboch rohov, a potom hit lúk v hrudníku, rozšíriť tvar kvetu, uzol mierne skryté. Ak chcete použiť prekrásnu šatku na výzdobu, mali by ste použiť dlhý šál, ďaleko od rovnako ako tanec motýľa, golier je nižšia srsť hrať šikovnú komplementárnu úlohu.

Použiteľné príležitosti: Zoznamka a neformálna strana

Nadšený Baotou Jie

Bude zložený do veľkého trojuholníka, zabaleného v hlave a na čele časti oboch rohov v krku po krížovom uzle, opäť za krížovou čiarou, dokončujúci tvar, takže vlasy s prirodzeným prehýbaním stuhou.

Vzťahuje sa na: dovolenku a dovolenku

Očarujúce plné prsia

Bude to bohaté nádherné veľké štvorcové diagonálne skladanie, ploché hrudník okolo chrbta, vo voľnej chvoste, aby uzol, starostlivo dokončiť potreby tvaru. Je potrebné poznamenať, že si hruď pred šatkou by mali byť vhodné, aby bolo možné vložiť dlaň za najlepšie podmienky, farba nemôže byť príliš jasná, textílie, textúra byť mäkký, načechraný. Táto časť s plným farebným sveterom, štíhlymi nohavicami, aby sa zabránilo zložitým šperkom, okamžite predstavila každému elegantnú ženskú ženskú atmosféru.

Použiteľné príležitosti: formálna večera a veľká recepcia

Jemne navíjame košeľu Liang Liang

Okrem šiat ľahko zabalených okolo úspechov veľmi mäkkého stojanu nainštalovaného, ​​národný štýl šatky je najvhodnejší pre DIY do kolena dlhej sukne, dva rovnaké kvetinové šály prvý ľavý a pravý boli zviazané v páse Medzi rozloženými po bode výsledkov pohybu.

Platí pre: Večera a recepcie.

Profesionálny hodvábny šat zvyčajne s 12 ročnými skúsenosťami v oblasti vývoja, šatkou v štýle viacerých štýlov, vždy máte šatku

Hangzhou Huacuiyuan hodvábna šatka Factory

Pridať: G3, Silk Union 166, Jinhua Road, Gongshu, Hangzhou, Čína.

Tel: + 86-571-28007786

Mobile: +8615925633364

E-mail: sales@silkhangzhou.com