Domov > Novinky > Obsah

Kolokačná zručnosť hodvábnej šatky, prvá časť

Feb 13, 2020

Kolokačná zručnosť hodvábneho šálu

Šály sú položky okolo dámskych krkov. Používajú sa na zápas odevov a zohrávajú úlohu pri dekorácii. Zároveň sa stali nevyhnutným odevným doplnkom pre ženy. Rôzne spôsoby prispôsobenia šál z hodvábneho šálu sú najvýznamnejšie šperky.


Spárovanie šál je tiež veľmi recherche, ako je biely kabát s tmavomodrou zamatovou utierkou, sivý kabát s veľkým červeným šálom a marhuľový žltý kabát s ružovým hodvábnym šálom. Ak sú farby srsti a šálu bližšie, môžete ich koordinovať pomocou lesklých kolíkov. Je potrebné poznamenať, že na dosiahnutie elegantných efektov by sa mala osobitná pozornosť venovať golieru odevu. Napríklad svetre s vysokým hrdlom sú vhodnejšie, zatiaľ čo kabáty sú lepšie pre tie s V-krčkami a klopami. Tu je 7 zaujímavých kombinácií.


1. Dlhá purpurová červená hodvábna šatka so sivým oblečením môže spôsobiť, že kolokácia bude prehnutá.

2. Kabát s ružovým golierom a svetlo bielym kvetinovým štvorcovým šatkou s červeným dnom, ktorý je zviazaný uprostred výstrihu alebo mierne na stranu, spôsobí, že ľudia budú vyzerať vznešene.

3. Prekrížte červený hodvábny šál s oranžovo-červeným kvetinovým vzorom okolo krku a uviazajte oba konce tak, aby na zadnej strane vytvoril uzol, vďaka ktorému budú ľudia vyzerať jedinečne.

4. Pokojné, čisté, kreatívne dievča si môže vybrať jemnú bielu ružu s čistým bielym šatkou okolo krku.

5. Živé a extrovertné dievča si môže kúpiť niekoľko farebných štvorcov, zvoliť stranu s dĺžkou 32 až 40 centimetrov a potom ju naskladať do klobúka. Ľudové, abstraktné a dokonca postmoderné postrekovacie techniky prinesú nečakané prekvapenie.

6. Ženy, ktoré sú plné umeleckej intuície, si môžu zvoliť druh hodvábneho šálu vysokej kvality s jemnou vôňou, ktorá umožňuje kadeniu chvieť sa. Tento druh šatiek má často silné trojrozmerné kvetinové vzory, napríklad štíhlu rannú slávu a ušľachtilé orchidey, vďaka ktorým je nositeľ veľmi temperamentný.

7. Svetlofarebný leopardský dlhý šál je pomerne tenký a veľmi štylizovaný, čo je dokonalým stelesnením párovania dlhých šatiek.