Domov > Novinky > Obsah

Malá šatka s rôznymi metódami

Aug 24, 2017

Šál + tričko

Bielu košeľu, aby príde nie sme neznáme, ale ulice nájdete, že dievčatá vo všeobecnosti radi používať biela košeľa s nohavice, toto oblečenie je jednoduché atmosféru, ale dáva ľuďom pocit, viac svetla, ľahké stereotypne. A tak dlho, ako môžete pridať šatku ako dekoráciu, môžete okamžite prerušiť monotónna, tak, že tvar sa stáva viac šik očné.

A bielu košeľu sám, čistý pocit, môžete si vybrať farbu štýlu viac krásna šatka na zápas, aktívna celkovú atmosféru, hrať rolu dokončovacie loptu.

Džínsová košeľa + šál

Existencia šatky pre Džínsová košeľa je čerešničkou na torte a červená šatka s viac bezkonkurenčné Super, vytvoriť veľmi klasické módne červené a modré s. Dotyk krásna červená čiara v krku, množstvo oko-lov je tak akurát.

Hlboko V + šál

Mnoho sestra papiera pri výbere hlboko V keď tam bude vždy byť akousi váhania nebudú príliš vystavené, ale neodvážil skúsiť hlboká V oblečenie. Tentoraz šatku priniesol veľmi dobrú úlohu, uvoľniť vaše sexy v rovnakom čase nezabudol priniesť vám pocit bezpečia, malé šatku viazaný v krku, tak, aby účinok viac vynikajúci móda.

Professionalvlastné hodvábna šatka, 12 rokov skúseností vývoj, multi-štýl štýl šál, tam je vždy šatku patrí vám

Hangzhou Huacuiyuan hodvábna šatka Factory

Pridať: G3, hodvábne únie 166, Jinhua Road, Gongshu, Hangzhou, Čína.

Tel: +86-571-28007786

Mobil: +8615925633364

E-mail:Sales@silkhangzhou.com