Domov > Novinky > Obsah

Hodvábne šatky na výber

Jul 31, 2017

Ak máte záujem o určitý šál, nezabudnite si uvedomiť:

1. Z látky a farby na identifikáciu kvality. Dobrá látka je prvý prvok, navyše, šatky na "ručné" šitie pre voľby. Farebná tlač musí byť jednotná, vo všeobecnosti bohatšia farba, tým lepšia kvalita.

2. Podľa charakteristík tela vyberať. Napríklad: krk krátky ľudia, vyberte trochu tenký malý šál, uzol najlepšie viazaný na strane krku, alebo voľné nízke v hrudníku; drobní a skvelí ľudia by sa mali vyvarovať príliš ťažkopádneho príliš dlhého systému.

3. Dávajte pozor na to, či špeciálny dizajn. K dispozícii sú špeciálne navrhnuté šatky na použitie špeciálnej hry na ukážku tvorivosti. Nákup musí venovať pozornosť vzor, ​​musíme osobne testovať viazané.

4. Spĺňať osobný štýl. Ak ste dobrá holka, potom najlepšou voľbou pre hodvábne šatky; a transparentný šatku na priadzu pre romantické modelovanie; chcete skúsiť avantgardný štýl, lesklá textúra šatky bude mať nečakané výsledky. Šálka ​​nákupných zručností

Keď máte záujem o určitú šálku, prvá vec, ktorú musíte urobiť, je zatvoriť ju tvárou, aby ste zistili, či je tvár vyrovnaná. Ak nie s tvárou, neváhajte okamžite vzdať. Treba poznamenať, že niektoré farebné prevedenie šatku, aj keď bezchybné, ale s ich obľúbenými a vhodnými pre farbu medzi existenciou jemných rozdielov. Táto situácia by mala byť rôzne farby urobiť nejaké porovnanie, a potom z diaľky v zrkadle, potvrdiť celkový tvar a oblečenie s atmosférou situácie. Zadný účinok a vedľajšie účinky nemožno ignorovať. A potom uterák sa použije na tvarovanie bežného tvaru skúšky, takže môžete vidieť, že tento vzor ukazuje štýl a efekt.

Bez ohľadu na to, ako vynikajúca šatka, ak nie s odevom, bude zaberať priestor vášho šatníka zbytočne. Ak chcete vyčistiť svoj vlastný účel, je to, aby zodpovedali šaty s kanceláriou alebo aby na večeri predstavili show. Ak je dostatok miesta na výber, ale tiež zvážte farbu, opasok alebo vrecko a ďalšie malé doplnky.

Profesionálny hodvábny šat zvyčajne s 12 ročnými skúsenosťami v oblasti vývoja, šatkou v štýle viacerých štýlov, vždy máte šatku

Hangzhou Huacuiyuan hodvábna šatka Factory

Pridať: G3, Silk Union 166, Jinhua Road, Gongshu, Hangzhou, Čína.

Tel: + 86-571-28007786

Mobile: +8615925633364

E-mail: sales@silkhangzhou.com