Domov > Novinky > Obsah

Šablóna šablóny na šatku s hodvábom

Oct 12, 2017

Oba sú teplé a pridávajú kúzlo temperamentu šálu, dámy v hrudníku plávajú nahor, aby lietali. Budú rôzne farby, rôzne vzory šatov uzol rôznymi spôsobmi, zodpovedá vhodným vlasom a oblečenie, môže zmeniť nezvyčajné gesto, niekedy zdajú dôstojné a krásne, niekedy sa zdajú pokojné a Xian Shu, niekedy vášnivý, niekedy sladký a očarujúci.

Dôstojný biely šál, uzatvorený na jednom konci, druhý koniec zopakoval dvakrát cez uzol, takže nosenie šálu spôsobí, že dámy vyzerajú dôstojne a krásne, ak sú sprevádzané vlasmi, svetlomodrom alebo zeleným sakom, viac bolo pekné a veľkorysé.

Pokojný čierny hodvábny kvetinový dlhý uterák, oba konce kríža, jeden koniec dopredu, jednoduchý spôsob nosenia s čerstvými krátkymi vlasmi a bielou košeľu, vyzerajú pokojne a ticho, čisté a krásne.

Unrestrained lotosový list farba tenký šál, v hrudníku hrať veľký luk, uzol dohromady krásne malé ozdoby, ak je sprevádzaný elegantný make-up alebo romantické a elegantné šatka dlhé vlasy, s červenou košeľou, nechať Ľudia cítia vášnivý, plný mladých vitalita.

Sladký výber malého farebného malého šálu, zložený do trikrát okolo krku uzla, a potom jeden koniec hniezda znova, spojený s čiernym opletom alebo dlhou kefou, svetlo červené košeľu, vyzerať sladké a sladké, láskyplný pulz.

Západný kovbojský uzol bude malý štvorcový hodváb zložený do trojuholníka, obklopený krkom, obidva konce kríža okolo krku, do spony na šatku, spona na šatách sa tlačila až na krk, zatvorila sponu a dokončila službu. Ak je sprevádzaný bundou, športovým oblečením, voľný a neobmedzený.

Chytrý šál s naozaj môže byť opísaný ako farebné, farebné. Šály s nádherným vzhľadom a mäkkou a osviežujúcou textúrou, aby sa stali jedným z najpraktickejších a najpopulárnejších doplnkov, môžeme hrať na vlastnú predstavivosť, učiť sa analogicky, život bude zdobený farebnými, aby sa pridali očarujúce šarm.

Profesionálny hodvábny šat zvyčajne s 12 ročnými skúsenosťami v oblasti vývoja, šatkou v štýle viacerých štýlov, vždy máte šatku

Hangzhou Huacuiyuan hodvábna šatka Factory

Pridať: G3, Silk Union 166, Jinhua Road, Gongshu, Hangzhou, Čína.

Tel: + 86-571-28007786

Mobile: +8615925633364

E-mail: sales@silkhangzhou.com