Domov > Novinky > Obsah

Tajný recept na hodvábne šatky

Apr 11, 2018

Verím, že každá dievčina má niekoľko krásnych šiat a musí existovať veľa dievčat, ktoré sú rozrušené, že nevedia, ako ich udržiavať. Naozaj, šál je veľmi jemný, chcú nechať svoje šatky vždy starostlivo, môže chcieť počúvať radu odborníkov.

Zaobchádzanie s etiketami

Pred rezaním štítku si prosím všimnite materiál, spôsob prania a ďalšie inštrukcie, následne narežte štítok pozdĺž okraja štítku a potom opatrne odrežte priadzu štítku, aby ste predišli poškodeniu šálu.

Metóda prania

Hodvábne šatky sa odporúčajú na suché čistenie, ako je umývanie, neutrálny čistiaci prostriedok, umývanie rúk, sušenie na vzduchu a žehlenie šálok pri nízkej teplote.

Údržba a zber

Neskladujte šály na mokrých, vetraných alebo slnečných miestach, aby ste nespôsobili šarlátové škvrny a škvrny. Pri zhromažďovaní sa vyhýbajte vysúšadlu, kozmetike, parfému a iným chemikáliám, ktoré sú priamo škvrny na šatách. Ak to nie je opatrné, mali by byť vyčistené včas, inak by to spôsobilo žlté šatky. Keď zhromažďujete, môžete zložiť šatky a dať ich do zásuvky, alebo ich môžete zavesiť na hladké vešiaky na šaty.

Ženy nemôžu mať hodvábne šatky

Ženy nemôžu mať drahé diamanty alebo módy, ale musí existovať jeden alebo dva hodvábne šatky, ktoré sú vhodné pre ich temperament. Najmä v tohtoročnom jari a v lete sa malý štvorcový kódovací dekódovanie stal trendom.

Hodvábne šatky boli vždy v Číne. Dokonca aj vo starých televíznych dramatoch sa často objavujú takéto scény: prechádza hrdinka v svetlej gáze, s vonným hedvábným šatkom, ktorý štetcom tvári hrdinu opúšťa slabú vôňu. Hrôzostrašná hrdinka spôsobuje, že jej hrdina rozdrvil, stalo sa skryté horúčavom pretrvávajúci milostný príbeh.

V moderných časoch sa takýto sprisahanie môže zdajú byť trochu prehnané a dokonca aj pocit tela, ale hodvábny šál neznižuje význam žien. Akékoľvek oblečenie, ktoré nosíte a hodvábny šál, vám môže dať do očí jasný pocit. Samozrejme, že nemáte šatku, môžete okamžite urobiť svetlo a pohybovať sa. Musíte sa naučiť rôzne šatky, aby ste sa oboznámili s rôznymi situáciami. Mnohí obchodníci sú šatkami na hodváb, ak sa pokúsite pokúsiť v čase nákupu, bude plodné.


Hangzhou Huacuiyuan hodvábna šatka Factory

Pridať: G3, Silk Union 166, Jinhua Road, Gongshu, Hangzhou, Čína.

Tel: + 86-571-28007786

Mobile: +8615925633364

Skype: Anna.wang-Silk,

hellobaby320

E-mail: sales@silkhangzhou.com