Domov > Novinky > Obsah

Šatky Umývanie a údržba

Jan 17, 2018

Metódy prania a údržby šatky na hodváb sú konkrétnejšie o nasledujúcich špecifických rozhovoroch o čistení a skladovaní hodvábneho odevu, ktoré by mali venovať pozornosť tomuto problému.

① umývanie: ak je umývaný, pridajte mierne množstvo neutrálneho mydla alebo hodvábnej siete do teplej vody, až kým sa mydlo nerozpustí, teplota vody sa ochladí a potom oblečenie namočte, jemne trenie umývanie. Dávajte pozor, aby ste sa vyhli krúteniu, aby ste nepoškodili oblečenie a lesk. Po úplnom umývaní, potom zatočte do uteráka, vytlačte príliš veľa vlhkosti. A potom zastrčiť lem švov, suché v neprítomnosti priameho slnečného svetla a cirkulácie vzduchu, ktorý je zachovať jas farby hodvábneho oblečenia je veľmi potrebné. Sucho na 80% suché, pokryté bielou látkou, na zadnej strane hodvábneho oblečenia, teplota železa sa prenáša medzi 110 ℃ ~ 120 ℃, žehlenie, vyhnúť sa postreku, aby sa zabránilo bodovanie.

② Custody: Hlavné body skladovania hodvábneho oblečenia sú čisté a suché. Pretože hodváb patrí k živočíšnemu bielkovinovému vláknu, ak bielizeň nie je čisté alebo suché, nestačí, ľahko spôsobí konzumáciu mora, žltnutie alebo poškodenie. Ak dáte hygroskopickú látku do šatníka, je to ešte lepšie.

Huacuiyuan je profesionálny OEM dodávateľ pre vlastné šatky, tkaniny, hodvábne odevy a príslušenstvo, ako sú vrecká štvorčeky, foulards, kravaty, masky pre oči, Skinny šatky a vankúše . Sme odhodlaní ponúknuť najkvalitnejšie produkty našim cenným zákazníkom po celom svete.

http://www.customsilkscarfs.com

E-mail: sales@silkhangzhou.com