Domov > Novinky > Obsah

Šatky v rôznych ročných obdobiach nákupu

Jan 15, 2018

Kvôli výrobe materiálov sa metódy tkaní a typy nití líšia, vzory sú tiež odlišné a nakoniec sú prezentované pred nami šatky , v tom zmysle, že sú tiež veľmi odlišné. Rozdielny pocit, textúra, hmotnosť a vizuálne napätie, aby sa šatka nosiť na telo produkovať rôzne efekty, ako je hodváb nádherný, rustikálny bavlna, plátno čerstvé, zmiešané elegantné ... ..., šatky rôznych materiálov , ale aj tam sú rôzne spôsoby údržby.

Jar - hodváb

Pri obnovovaní všetkých vecí, plných vitality na jar, Jacqueline často vyberá hodváb ako najlepšiu interpretáciu svojich prirodzených romantických temperamentov. Hodvábne šatky sú najčastejšie používaným materiálom. Šály vyrobené z tohto materiálu nielen vyžarujú očarujúce lesk, ale majú aj prirodzené záhyby, ktoré vyzerajú prírodne a krásne. Nosiť taký šatku, aby sa zúčastnil formálnych príležitostí, potom vhodné, elegantné šály visiace na hrudi, stabilné, ale nie je žiadny nedostatok štýlu, očarujúce, ale nie frivolné, tiše odhaľujúce vašu citlivosť.

Prírodné vlákna z hodvábu, suché a veterné na jar, aby ste mohli odstrániť problémy so statickou elektrinou, ale aj dobrú izoláciu a flexibilitu. Okrem toho, jeho jemná starostlivosť, robiť to v podobe rôznych tvarov neurobil žiadnu prácu, verím, že budeme vaše preferencie. Aj keď je možné túto šálku vyčistiť aj doma, ale máte radi šatky, je najlepšie ju poslať profesionálnej bielizni. Navyše, ak je uložený, nezabudnite na charakteristiky hodvábne šatky sú ľahké moli-jesť, musíme dať insekticíd.

Leto - Ma

Každé leto sa šatky na bielizeň stali Jacquelinou najpriaznivejšou voľbou, ale len šatky z ľanu si odhalili jej ušľachtilý temperament. Tento materiál šál cíti osviežujúci na nosenie, a každé leto s veľmi uvoľnené a pohodlné. Ak sa stanete dlhodobo v klimatizovanom prostredí OL, potom vám šatka na bielizeň viac ako "módna strážca", krásna, ale aj proti poškodeniu krku a ramena klimatizáciou.

Ľanový šál ľahko vráskavý, ale je to aj jeho príležitostné, prirodzené záhyby, ale odráža aj nositeľ romantických aristokratických zvykov. Pri skladovaní by mal jemne zložiť šál, nie hmotnosť tlaku, takže nebude môcť uzdraviť mŕtvy záhyb.

Jeseň - bavlna

Pád v chladnom vánku, bavlnené šály Jacqueline je najintimnejšia a najpohodlnejšia voľba. Bavlnené šatky vám môžu pomôcť nielen prelomiť jesenný vietor, jeho ľahká tkanina nebude skrývať váš šarm pod ťažkým materiálom. Takéto vlastnosti pre šatku bavlny vytvoriť ležérne štýl show štýlu. Preto, či ide o spoločné stretnutie s priateľmi, bavlna šál je vaša dobrá voľba.

Treba poznamenať, že šatka bavlna farbená bylinkovým farbivom počas čistenia vybledne, takže sa nemiešajte s iným oblečením, aby ste sa vyhli farbeniu.

Zima - Pashmina

Ako to urobiť v chladnej zimy krásne zmrazené ľudia robia? Jacquelineova voľba je ušľachtilý šatka Pashmina.

Pashmina je vlna inšpirovaná Peršanmi, ktorej úroveň je pokročilejšia ako kašmír, ktorú často počujeme, a teda mäkšie, s ôsmimi časmi viac tepla ako bežný vlnený šál. Pashmina je najslabšia, mäkšia a teplejšia vlna na svete. To je odvodené z Capra Hircus, himalájskej hory, ktorá rastie nad 4500 metrov nad morom, najmä z ramien a brucha oviec,. Po čistení by sa vlna mala ručne riediť na takmer priehľadnú priadzu a potom 30% hodvábu ako útek, 70% priadze Pašmina ako osnovy, ručne tkané do šálu a potom bielené a farbené. Ak pridáte vložený vzor, ​​urobte si šál dokonca jeden rok. Šatka Pashmina vyrobená z ľahkého a elegantného, ​​ľahko prenášateľného, ​​môže byť nazvaná najdrahšou módnou ochranou, takže ženská elegancia, tak prirodzená ako studená zima.

Vzácne šatky Pashmina by mali byť pri nosení čisté. Mäkká kefa na vlasy môže byť použitá pozdĺž smeru vlasov jemne štetcom, môžete odstrániť prach, aby sa zabránilo čuchanie vrtákov, plyšové Shun volty. Ak sa farbia škvrny, mali by sa okamžite umyť. Pri skladovaní dbajte na výpadok, aby ste zabránili vyblednutiu.

E-mail: sales@silkhangzhou.com