Domov > Novinky > Obsah

Šatky sú konkávne Letné štýl, štandardné šatky, ako umyť právo?

Aug 19, 2017

Šatky sú konkávne Letné štýl, štandardné šatky, ako umyť hneď?

Šatka konkávny tvar je dobrý, ale potom sme ešte zvážiť jeho čistenia problém, veď Ak je hodváb silk pravdy, údržbu problém alebo by mali venovať pozornosť.

Postup pre hodvábne šatky

Fade test

Pred čistením najprv, hodvábna šatka testovať na vyblednutie, špecifická metóda je nosiť edge šatku menej vody, a potom stlačte biely uterák. Bude prať uteráky zafarbia farbou na hodvábnu šatku, neprané, a ostatné nedotýka farba je vhodná na umývanie. (Táto malých sériách bude prať hodvábne šatky Metóda čistenia)

Dva kroky na umývanie šatky

1, po teste vyblednutiu šatky vyhovujú podmienkam na umývanie, môžete prať doma. Umývanie rúk je používanie neutrálneho, teplota vody pod 30 stupňov Celzia, detergent rozpustí v 30 stupňov Celzia vo vode.

2, dať šál úhľadne zložené, a skladacie pozície, dať do vody, umývať povrchu nečistoty a späť šatky. Šíriť hodvábne šatky a späť, opláchnite ich, potom zložiť hodvábne šatky do veľkosti 1/8 a ich jemne vyžmýkať. Rovnakým spôsobom, umyte ho dvakrát. Po hodvábny šál je umyť, dať do vody, pridajte niekoľko kvapiek octu vsiaknuť a udržať farby svetlé.

3. Vymaž vlhkosti hodvábna šatka. Metóda: rozložené hodvábne šatky vo vode a šíriť ich na uterák a roll uteráky do valcového tvaru.

4. vetranie šatky. Odstránenie vody po hodváb, úplne rozložiť naplocho na vnútorné svetlý odtieň. Všimnite si, že ak je pokrčený uterák, nemôže byť ploché sušenie, skrútený do vyžmýkať a potom viazané sušenie.

Hodvábna šatka čistenie záležitosti vyžadujúce pozornosť

1. nie je príliš vysoká teplota vody čistenia.

2. pretože vodovodu obsahuje viac chlóru v lete, umývanie voda sa používa každý druhý deň umyť. Hodváb oblečenie materiál, alkalickú odolnosť je zlá, mala vybrať slabé alkalické pracieho prášku, neutrálneho, mydlo pranie. Káva, tmavo šedá, čierna a ostatné tmavé oblečenie s mydlom drhnúť možno nie priamo, inak bude farba kvetov alebo plodov. Hodvábna šatka nie môžete nasávať pracia kvapalina na dlhú dobu, zvyčajne čas namočenia do 5, 10 minút je vhodné, najdlhšia nesmie presiahnuť 20 minút, v prípade vyblednutiu.

3, umývanie jemne trieť, nie prepínať.

4, opláchnite čistou, vyžmýkať nie suché, môžete priamo visel, a vytiahol ploché odtieň. Vyhnite sa dlhodobému pôsobeniu slnka, je najlepšie nepoužívať práčka, pranie a sušenie.

Iné problémy hodvábna šatka čistenia

Ako vyčistiť pot škvrny šatku?

Ak sú škvrny na šatku, fľaše Nalejte vodu a čistiaci prostriedok, a potom dať šatku do fľaše, pokrytie veko hore a dole o pretrepávajte, hodváb škvrny bude čoskoro odstránený, a šatku a nie je poškodený. Ak máte ju v šatke, potenie, čistiaci prostriedok, a potom suší v tieni.

Čo šál s kozmetikou?

Ak je prachový kozmetiky na šatku, môžete pomocou prstov film to včas. Hit krém ako kozmetiky, prvé použitie papierové uteráky olej vysušte a potom použite vreckovku zafarbené mydlo tekuté, jemne stlačte špinavé miesto a nakoniec blot vodu s papierové uteráky.

Ako odstrániť tuk na hodvábnu šatku?

Tam sú olejové škvrny na šatku, môžete dať mastencový prášok do pasty, uložená v olejové škvrny, zostať na určitú dobu, odstrániť mastenec a potom hodvábne podložky knihe papierovým elektrická žehlička, nie je príliš horúca plochou. Týmto spôsobom tukom na šatky sú odstránené.


Hangzhou Huacuiyuan hodvábna šatka Factory

Pridať: G3, hodvábne únie 166, Jinhua Road, Gongshu, Hangzhou, Čína.

Tel: +86-571-28007786

Mobil: +8615925633364

E-mail:Sales@silkhangzhou.com

Skype:Anna.Wang-Silk, hellobaby320