Domov > Novinky > Obsah

Metóda čistenia šálu, náhodou môže byť nesprávne

Jul 03, 2017

Metóda čistenia šálky, náhodou môže byť nesprávne

Postup čistenia šálky :

Po prvé, Fade test ženy šatku hodvábu

Pred čistením prvej šálky, ktorá má byť vyblednutá, je špecifická metóda ponoriť malý okraj vody a potom stlačte biely uterák. Utierky s farbami na šatách budú slabnúť, nemožno ich umývať, druhá sa nezlepšuje farbou na umývanie.

Po druhé, vyprané kroky šatky

1, fade test, šál na splnenie podmienok prania, môžete ručne umývanie doma. Umývanie rúk je použitie neutrálneho čistiaceho prostriedku, pri teplote vody nižšej ako 30 stupňov Celzia, čistiaci prostriedok najskôr rozpustený vo vode o 30 stupňov Celzia.

2, potom uterák úhľadne sklopil, držte záhyb, do vody, tam a dozadu potriasť šál umývanie povrchovej nečistoty. Hedvábné šály sa rozprestierajú, tam a tam sa triasť opláchnuť, a nakoniec hodvábne šatky zložené do jednej osem veľkosti, mierne vysušte. Rovnakým spôsobom dvakrát umyte. Šatky umyté, vložte do vody, pridajte pár kvapiek octu namočte, udržujte farbu jasnú. Dámske hodvábne šál

3, suché šatky vlhkosť. Metóda: voda z hodvábneho šálu sa rozprestiera, kachľová na uteráku, uterák sa môže vkladať do valca.

4, suchý šál. Ak chcete odstrániť vodu po šálke, úplne rozložte rovno a umiestnite ju do miestnosti ďaleko od tmy. Všimnite si, že ak je to pokrčený uterák, nemôže byť plochý, aby sušil, skrútil a potom uzatvoril sušenie.

Pokyny na čistenie šálok

1. Nepoužívajte vysokotlakové čistenie vody. Design hodvábna šatka

2. Pretože letná voda z vodovodu obsahuje viac chlóru; Takže aplikácia ďalšieho dňa na umývanie vody. Hodvábny odevný materiál je odolný voči zásadám, má slabý alkalický prací prostriedok, neutrálny čistiaci prostriedok, umývanie mydla. Káva, tmavo šedá, čierna a iné tmavé oblečenie, nemôže použiť mydlo priamo kefovanie, inak tam bude farebné kvety alebo produkovať jazvu. Šálky nemôžu byť dlhšie namočené v premývacej kvapaline, celková doba namáčania na 5 až 10 minút je vhodná, najdlhšia nesmie prekročiť 20 minút, aby sa zabránilo vyblednutiu.

3, pri umývaní jemne potrite rukou, nie príliš veľa sily.

4, opláchnite čisté, nútiť silu odstrániť suché, môžu byť priamo spojené na suché, ťahať ploché suché. Bogey pri vystavení slnku je najlepšie nepoužívať umývanie a sušenie práčky. Twill hedvábný šál

Profesionálny hodvábny šat zvyčajne s 12 ročnými skúsenosťami s vývojom, šál v štýle viacerých štýlov, vždy máte šatku

Hangzhou Huacuiyuan hodvábna šatka Factory

Pridať: G3, Silk Union 166, Jinhua Road, Gongshu, Hangzhou, Čína.

Tel: + 86-571-28007786

Mobile: +8615925633364

E-mail: sales@silkhangzhou.com