Domov > Novinky > Obsah

Terminológia výroby dosiek

Oct 29, 2019

1.Vyberte čiaru

Obrysy dvojfarebných prijímacích častí sa zlúčia do jedného spôsobu spracovania. To znamená obrys svetlého vzoru a bežný profil po zhode kontúry tmavého vzoru na susednom mieste.


2.Tlak na

Tlak tlakom je tmavá farba pri malom tlaku pri metóde separácie farieb. "Malý tlak" v malom rozsahu, do akého sa má tlačiť, "veľká pôžička" môže urobiť, aký druh pôžičky, podľa rôznych vzorov, sú rôzne vzory.


3.Požičal si

Predstavuje farbu susediacu s čiarou, s čiarou o pol bita.


4.Flattened

Do stredu týchto dvoch farieb pre základnú líniu, dve strany po polovici.


5. Podnadpis

A spôsob zmenšovania obrysových čiar dvojfarebných susediacich častí dovnútra vo vopred určenej vzdialenosti. Účelom je vyhnúť sa susednej farebnej paste po tlači v dôsledku osmózy a vytvoriť tretiu farbu. Vzdialenosť medzi počtom zmraštení v závislosti od charakteristík a požiadaviek kvetov, veľkosti ôk sita, procesu tlače a špecifikácií tlačenej látky atď., V závislosti od situácie, môže byť podradená čiara rozdelená na veľkú podskupinu, riadok a malý podradený riadok.


6. Anti-sub-line

Spôsob, pri ktorom sa obrysové línie dvojfarebných susediacich častí mierne prekrývajú. To znamená, že obrys svetlo sfarbeného vzoru do konvenčného zmraštenia po tmavom vzore v línii 0,38-0,51 (15-20 hodváb), takže sa obe farby prekrývajú. Táto metóda sa používa na vzorovanie kvetov s vysokou presnosťou, ale nemôže sa použiť v prípade, keď sa dve farebné škvrny vzájomne prekrývajú alebo vytvárajú tretiu farbu.


7.Tlač pretlačenia

To znamená, že farba tlačená na inú metódu farebnej tlače kolektívne.


8. farba sestry

Farba vzoru je rovnaká. Napríklad karmínová, červená, svetločervená a iné potlače môžu hrať úlohu pri zladení farieb. Vzory v tmavej oblasti vzorov sú veľké a malé a niektoré menšie v oddelení farieb doštičiek sa môžu použiť na zvládnutie malého tlaku. Okrem toho moaré, vodové farby, škvrny od vody a iné vzory sa môžu použiť na potlač (potlač), aby sa zladila farba, plná úroveň účinku.


9. Rovnaká farebná trieda

Farby a farby navzájom, môžete si svetlo-farebné kvety vložené do tmavého vzoru, takže sa navzájom pri spájaní jednotnosť farieb, farba vzoru pre rovnakú farbu. Napríklad zelená a žltá zelená, červená a oranžová, oranžová a žltá, modrá a modrá a zelená. Pre vyššie požiadavky kvetov môže trvať ešte viac.