Domov > Novinky > Obsah

Nákupný sprievodca

Jul 29, 2017

Návod na nákup krku

Väzba, ktorá je základnou zložkou obleku, hrá dôležitú úlohu pri obliekaní, zdobení a skrášľovaní. Ak chcete vybrať ideálnu kravatu, mali by ste si vybrať z látky, farby, štýlu, kvality a tak ďalej.

Bezpečná a spoľahlivá voľba

Každý človek by mal mať v každodennom šatníku tenký tmavý kravat, ako je modré, šedé, červené víno. Tmavé kravaty a biele košele sú klasiky, ktoré nikdy nevychádzajú z módy. Takáto kravata je cenný nákup. Môže sa nosiť každý deň, alebo namiesto motýlika, na významnú párty.

Módny mix

Tažká väzba je vždy veľmi slávnostná a elegantná, najmä ak je to vysoko kvalitný čistý hodváb.

Kravata a kabát zápas

Kravata a kabát zápas

Víno červená, červená, tehlová sivá sa zdá byť hrubá. Ak sa vám páči niečo viac módne, "hi tech", jasne šedá a čierna, ok. S dobre vyrobeným oblekom, koženými topánkami a košeľou rovnakej farby bude veľmi bohatý štýl kolokácie.

Ak máte túto obľúbenú tónovú kravatu, uistite sa, že máte vysokú kvalitu, pretože nemôžete nosiť pevný a čistý povrch po tom, ako si na sebe položíte kravatu.

Odvážte sa k BiaoXin

Ak chcete kúpiť nový pár, aby ste boli iní, ružová alebo fialová kravata. Zdá sa, že väčšina ľudí sa cíti trochu uviaznutá takýmito väzbami, ale ak sa hodia k obuvi a obuvi, nestratia z pohľadu spôsobu, akým prejavia extrovertnú osobnosť alebo dokonca tému ticha.

Jedinou zárukou je vysoká návratnosť. Pre kravatu, ako je táto, musíte si kúpiť veľa "kravatu", keď sa uistite, že máte pravidelné šatník. Nemôžeš ho viazať každý deň. Tento trend sa mení. Ale, môj starý priateľ, ak chceš zachovať to trochu inak, musíš tráviť trochu času na mysli.

štýl

Ak máte len niekoľko väzieb, nemali by ste si kupovať nič iné, naopak,

Kravata so šatami

Kravata so šatami

Mali by ste si kúpiť viac primitívny, jednoduchý alebo twill štýl. Hlavne závisí od toho, či ste konzervatívni alebo odchádzajúci, a kravata by mala vyhovovať vašim vkusom. Vzor kvetov v rokovacom prostredí nie je ideálny, nebudete viazať ružovú kravatu na účasť na pohrebe.

Snažte sa kupovať prispôsobiteľné väzby, aby zodpovedali vašim existujúcim oblečeniam a topánkam. V závislosti od vašej finančnej situácie, samozrejme. Ak chcete nosiť klasické oblečenie, neodporúča sa kupovať zvieratá a karikatúry, čoskoro budú z módy. Ale znova, ak máte chuť vonku a má správnu topánku a topánky, dokonca aj Mickey Mouse alebo spider man tie bude stále uznávané ako ľudia budú nosiť oblečenie.

Tabu na krk

Skutočné tabu je ako nudle alebo jemné kožené manšestrové výrobky, ak žijete v meste, všetci nosia kovbojský klobúk nosiac kovbojské topánky. Zvyčajne odporúčam rovnakú sumu peňazí. Mali by ste hodnotiť kvalitu, nie kvantitu. Vysokokvalitné položky stojí za to viac peňazí a sú to správne investície.

Dĺžka šírka

Uvádzajú sa základné farby a štýly. Poďme sa pozrieť na veľkosť. Všeobecne povedané

Kolízia trik a košeľu

Kolízia trik a košeľu

Šírka 3 palce je vhodnejšia. Šírka tohto rozsahu nebude eliminovať tento trend. Štandardná dĺžka TIE je medzi 52-58 palcami, s rozličnými značkami a štýlmi mierne odlišnou dĺžkou.

Dostaneš to, za čo platíš

Ceny sú zvyčajne veľmi dobré referenčné hodnoty kvality. Ak je to vysoko kvalitný hodvábny odpad, cíťte sa jemne a plne. Nekupujte lacnú, vrásčitú kravatu!

Vysoko kvalitné kravaty sú odrezané od stredu tkaniny. Uzol má silný pocit upchania. Ak je ohnutý, nebude zakúpený, ak je nesprávne rezaný. Takže kúpu kravatu nemôže byť príliš závratné. Ste ochotní minúť peniaze na módu a kvalitu, pretože dobré väzby vás vyzerajú skvele a budete plní dôvery!


Hangzhou Huacuiyuan hodvábna šatka Factory

Pridať: G3, Silk Union 166, Jinhua Road, Gongshu, Hangzhou, Čína.

Tel: + 86-571-28007786

Mobile: +8615925633364

E-mail: sales@silkhangzhou.com

Skype: Anna.wang-Silk , hellobaby320