Domov > Novinky > Obsah

Muži musia venovať pozornosť týmto trom bodom. Ako si vybrať šál, nie je zlé.

Aug 03, 2019

Predtým som si vždy myslel, že šály a sukne sú patentmi dievčat. Rovní muži z ocele, ako som ja, mohli priamo ignorovať studený vietor a šál so zdravotným postihnutím nebol potrebný. Ale mýlil som sa, keď som vyskúšal šál (ah, to vonia dobre!) Až vtedy som vedel, že pôvodný zimný krk nemôže byť zavlažovaný.

Najdôležitejšie však je zistiť, že šál bol pôvodne skutočným módnym prvkom, v zime konkávny artefakt tvaru. Počas celej zimnej pouličnej fotografie, bez ohľadu na to, či si hviezdy alebo módni ľudia oprášia svoje šatky, pôvabný a gentlemanský temperament je úplne bez reči. Vynára sa teda otázka. Ako si vyberiete šál?

O farbe

Ako „vizuálne zviera“ je farba prvou voľbou, pretože tento najintuitívnejší vizuálny zážitok bude mať priamy vplyv na celkové umiestnenie. Najpriamejšou koreláciou s farbou je potom farba pokožky. Bieli muži vám blahoželajú k výberu farby podľa vášho výberu (v žiadnom prípade nie je svetom to, že biela pokožka dokáže robiť, čo chcete). Ak chcete myslieť na farbu, môžete skúsiť sviežu červenú, sviežu žltú.

Ak je farba pleti žltkastá, môžete si vybrať bielu, ktorá zosvetlí, alebo ťavu, svetlú kávu a ďalšie teplé farby, čím vytvoríte teplú mužskú atmosféru.

Ak máte tmavú pokožku, aj keď sa vám páči táto svetlá ruža, horčičná žltá, žiarivka, pomedzte sa, verte mi, neurazte sa. Môžete si vybrať šedo-čierny systém, môžete tiež vyskúšať tmavočervenú, tmavozelenú, zafírovú modrú, nastaviť pokročilejšie.

A čo viac, ak si môžete vybrať čistú farbu v čo najväčšej možnej miere, akú mriežku, pruhy, výtlačky atď. Nie je ťažké ovládať ani jediný tón, pôvodne chcel byť viac módny, neočakával, že bude nosit nezvyčajný vzduch.

O materiáli

Koža krku je veľmi citlivá a šál je osobný výrobok, takže materiál je veľmi dôležitý. Navyše, rôzne materiály, ich štruktúra a štýl sa tiež líšia, štýl kolokácie sa bude líšiť, tak ako si vybrať materiály?

Pletené textílie by mali byť najbežnejšie. Hlavným dôvodom je to, že sú k ľuďom priateľskejší. Zmiešané textílie sú mäkké a dobre udržiavajú teplo. Ale pletenie štýly sú zvyčajne objemné a objemné, takže skúste zvoliť monochromatické štýly, aby nedošlo k mätúcim efektom.

Materiál kašmíru je pomerne krehký a efekt odolnosti proti chladu je lepší. Je to hlavný materiál pre šatky v chladných oblastiach. Je to veľmi mužský a má britský štýl. Môže sa nosiť pomocou svetrov, vetroviek a kabátov, alebo je veľmi vhodný na nosenie sám.

Na záver je hodváb, staroveký a ušľachtilý materiál, ľahší a jemnejší, ale jeho otepľovací účinok nie je taký dobrý ako vyššie uvedené dva materiály. Hodvábne šatky sú o šľachte. Môžu sa použiť na ozdobenie dôležitých príležitostí a ľahko vytvoriť jemnú atmosféru.

Na dĺžku

Pánske šatky sa trochu líšia od dievčenských šatiek. Nemusia sa skladať okolo krkov, aby sa cítili teplo. Dĺžka šálu pre mužov má približnú hodnotu, zvyčajne medzi 160 cm a 170 cm. Krk žiadneho človeka nemôže byť dosť silný, aby ovplyvnil spôsob, akým ho viaže, ale ak má výšku asi 150 cm, môže si zvoliť kratší (dúfam, že ho nepotrebujete).

Šál je príliš krátky, má obmedzenejší tvar, v podstate neexistuje žiadna iná kravata a bude sa zdať malý rodinný duch.

Šál je príliš dlhý a okázalý a štýl prispôsobenia je značne obmedzený. Dá sa to spojiť iba s maskovaním na vysokej ulici a avantgardou, ale nemysli na konvenčný štýl (ale aby som bol úprimný, taký šál sa v našej krajine nazýva „šál“).

Po prečítaní vyššie uvedeného by ste mali vedieť, ako zvoliť šál. Ak máte nejaké otázky alebo iné otázky, môžete nechať odkaz pod komentármi.


Kontaktuj nás

Hangzhou Huacuiyuan Silk Co., Ltd.

Pripojiť: G3, Hodvábna únia 166, Jinhua Road, Gongshu, Hangzhou, Čína.

Tel: + 86-571-28007786

Mobil: +8613777832392

Skype: ray4shine

radosť zheng

hellobaby320

E-mail: sales@silkhangzhou.com