Domov > Novinky > Obsah

Údržba šatky

Sep 06, 2017

Šatky údržby

● Spracovanie etikiet

Pred rezanie štítku, Upozorňujeme nahrávanie materiálu, umývanie metódy a iné pokyny a potom použiť nožnice na hrane štítok bude odrezať štítok a potom opatrne odrežte priadze označené tak, aby nedošlo k poškodeniu šál curling.

● Pranie metóda

Hodvábne šatky odporúčame Čistiareň, ako self-pracie uplatnenie neutrálneho čistiaceho prostriedku ručné pranie, suché po nízke teploty žehlenia šatka späť.

● Údržba a zber

Neuchovávajte šatky v mokré-vetrať alebo slnečné miesto, aby nedošlo k spôsobiť škvrny a miznú šatky. Nepoužívajte desiccants, kozmetiky, parfumov a ďalších chemikálií priamo na šatku. Ak ste omylom zafarbené, by mali byť okamžite vyčistené alebo ľahko spôsobiť šatky zase žltá / čierna. Kedy sa zber možno sklopiť vodorovne dať v zásuvke, môžete tiež visí v hladká ramienka.

Eliminovať šál strapec uzlování metóda

1 vo vlastníctve strapce pred šály a šatky, prvý tassel mykania otvoriť, ale nemôže nútiť vytiahnuť nahor. Prvý hrebeň so strapcom hustý hrebeň hrebeň a potom pary parný narovnať to.

2 knihy bude strapec zhrnula, môžete zabrániť deformácii aliasing. V česanie po strapec, sklopiť dovnútra, s dobre priedušná tenký papier starostlivo zabalené šatky, môžete zabrániť uzol, ale aj pleseň.

Metóda ukladania uteráky

1 Závesné vešiaky, kĺb šatku možno okamžite pozastaviť štátu a pevná s klipom, prístup je veľmi pohodlné. Môžete tiež zavesiť šatku na vešiak a spravit s dres. Tlstý papier klip medzi klip a šatku, priečinok bude nechať stopy na šatku.

2 môžete vybrať veľký kartón vyrobený Úložný box, Šírka cca 30 cm, zložené do pôvodnej veľkosti veľkosť šatku a potom zložiť po odbere.

3 bude zložený do pôvodnej veľkosti šatka 1/4 do počtu vnútorný priečinok. Skladovanie, ako dlho, ako priečinok flat, nebude vydávať vrások a na prvý pohľad.

Professionalvlastné hodvábna šatka, 12 rokov skúseností vývoj, multi-štýl štýl šál, tam je vždy šatku patrí vám

Hangzhou Huacuiyuan hodvábna šatka Factory

Pridať: G3, hodvábne únie 166, Jinhua Road, Gongshu, Hangzhou, Čína.

Tel: +86-571-28007786

Mobil: +8615925633364

E-mail:Sales@silkhangzhou.com