Domov > Novinky > Obsah

Ako nosiť šatky (一)

Jan 17, 2018

Ako zodpovedať prvú lekciu šatiek - [farba! vzor!

Šál ako prvé príslušenstvo, voľby nie je dobré, séria kravata je hlina. Prečo? Hlavne porazený v hodnote Yan. Mnoho ľudí má rád kvety a rastliny, svetlé, jeden-view môže byť, horné telo je veľmi ťažké vziať. Na jeseň a zimné šatky farba byť stabilný, nie je Yan, ale Yan stabilný.

Junior Edition je voľba spoľahlivej farby s jednoduchými kvetmi. Inými slovami, macaróny, dievčatá červené, oslnivé, farebné cukríky, môžu zabudnúť na zabudnutie, nepoužívať také farby + rastliny, netrpezliví, a po druhé hustá atmosféra jari a leta, nevhodná pre jeseň a zimu.

Niektorí ľudia sa pýtajú, či môžeme vybrať konzervatívnu čiernu, nie nemožnú, ale príliš populárnu, nič zvláštnu. Prečo hráš hodvábny šál ? Pre zvláštne!

Kľúčom k, nechcete, aby vegetarián, ako to urobiť s farbou s elegantným zápasom? Malým tajomstvom je odmietnuť realizmus, zmeniť abstraktnú cestu na klasické veľké farebné alebo geometrické vzory založené. Tu je niekoľko malých štvorcov na osobné použitie ako príklad.

v2-5962d07c35d0f419f0363e687ed50f64_hd.jpg

Vľavo: hodvábne námestie , tmavo modrá, jednotlivec vstúpi do farby, hlavnou myšlienkou je, že veľa existujúcich odevov je tmavo modrej, s ozvenami dobre. Hoci vzor kvety, farebný pigment, celkový pocit je relatívne prime.

V: New York v metropolitných darčekových bodov späť, viac farieb, čiastočne šedá, ale aj nad rovnomerný Yan povedal, s len rozšíril, maľovanie sa šíri, osobne veľmi.

Vpravo: zlatá žltá, klasický bojový farebný prúžok, vodič by nemal byť príliš uhorský, veľmi praktický

Podzimné a zimné svetre a viac tmavé srsť, ťažké hmotnosti, šatky s ľahkými prvkami v zmesi, s cieľom koordinovať celkový vizuálne nemôže byť príliš ľahké, ako tráva zelený prášok, na smrť jazda nie je dobre , Navrhujte výber prírodných farieb, niektoré odporúčané farby zahŕňajú khaki, tmavo modrá, hnedá, teplé žlté (nie jasne žlté), pražené oranžové, tmavo zelené, červené a tak chladné.

http://www.customsilkscarfs.com

E-mail: sales@silkhangzhou.com