Domov > Novinky > Obsah

Ako urobiť šarlát bez žiadneho zjavného Cheesy Secret (二)

Jan 22, 2018

Ozvete hore a dole

Vyznieva veľká oblasť

Prvým odrazom cesty je veľká farebná ozvena, ako je nasledujúci obrázok, šály a bundy sú teplé žlté. Dlhá vrstva teplej žltej je hlavná farba, oblasť, v tomto okamihu, ak krk šatku , pozícia je príliš blízko, dôkladne žltá pasta. Ak chcete vyzdvihnúť šatky , len vtedy, keď vlasový pás, ozvený hore a dole, rozdelenie farieb má tiež dýchanie. Treba poznamenať, že tzv. Echo nemusí nutne znamenať rovnakú farbu. Ak vlny plášť na mape na námorníctvo modrá, turban teplé žlté, vziať farbu, ale aj pre echo.

1.jpg


Ozveny s farbou

Nasledujúci príklad, horný teláč svetlo žlté, šál teplé žlté, hlboké plytké, to je rovnaké farby ozveny. Rovnaká farba odráža všeobecný šál , ľahké oblečenie (môže len povedať, že všeobecná situácia, nemožno brať absolútne). Ako oblečenie, ak je teplý žltý, šál voliteľne hnedý, vo všeobecnosti, tam je progresívny pocit v.

2.jpg


Podrobnosti echo

Tašky, opasky, odtiene farebná časť, obuv, doplnky. , , Relatívne flexibilné detaily ozveny, nie príliš veľa pravidiel a predpisov, hlavne šatky a malá časť tela odrážajú, môžu byť takmer farby, môžu zasiahnuť farbu. Napríklad nasledujúce s šatkou a holými kĺbmi odhalili časť ponožiek ozveny, modrá pod žltou, tieto dva body byť prominentné, svetre a šaty vybrať šedý tón, ktorý je späť pred tým, veľká farba s základné modely.

3.jpg

Naša spoločnosť sa špecializuje na všetky druhy hodvábne šatky na zákazku , vitajte na konzultáciu nákupu.

http://www.customsilkscarfs.com

sales@silkhangzhou.com