Domov > Novinky > Obsah

Ako urobiť šarlátový bez zjavného Cheesy Secret (一)

Jan 19, 2018

Šál s podráždeným, tajným:

Veľké farebné bloky, základné modely

Mnohí ľudia milujú a nenávidia hodvábne šatky , aby videli, že ostatní majú dobrý vzhľad, ale vždy som sa cítil zle. Jeden nie je vybraté šatky , je ťažké ho vziať. Druhý je tiež ignorovaný mnohými ľuďmi, s primárnym a sekundárnym bodom. Nosiť hodvábne šatky , východiskový bod použitia, potom zvyšok musí ísť s nízkym profilom ísť. Čo je publicita, na poschodí, iba vizuálna hrniec, bez primárneho a sekundárneho, zvončeky a píšťalky, to je samozrejme lepkavý.

1.jpg


Vhodné na odoberanie šálok , zvyčajne so základnou textúrou monochromatických modelov, kašmírovým sveterom, vlnenými bundami, krátkymi koženými odevmi, vlnenými koženými nohavičkami atď. Vynikajúca štruktúra, prispôsobená tvarovaniu. Šál samotný retro, ale aj retro doplnky vyvolávajú rozruch. Ako okrúhle okuliare, kožené tašky, retro jemné náhrdelníky, topánky Oxford a tak ďalej.

2.jpg

Šatky kvety , v skutočnosti, je vegetarián, najdôležitejší trik je racionálne použitie veľkých farebných blokov. Svetre, bundy, nohavice, celkom tri farebné bloky, farba je dostatočne blízko, dostatočne šedá ako celok, docela šál pri backplane. Čím viac chcete celkovo koordinovať, tým výraznejší šál .

Sme profesionálne zakázkové hodvábne šatky dodávateľov , sme sa zaviazali poskytovať zákazníkom po celom svete s najkvalitnejšími produktmi, ako je hodvábny šál, ak máte akékoľvek otázky, zavolajte nám alebo pošlite, aby konzultovali našu spoločnosť.

E-mail: sales@silkhangzhou.com

http://www.customsilkscarfs.com