Domov > Novinky > Obsah

Ako udržiavať a čistiť hodvábnu kravatu?

Nov 07, 2019

Ako obchodná éra 21. storočia musí mať každý človek potrebnú kravatu. Nasleduje hodvábna kravata, ako ju udržiavať? Ako ho vyčistiť, aby sa zachoval jeho pôvodný? Tu uvádzam niektoré metódy.


Po prvé, denná údržba kravaty

Vysoko kvalitná kravata z prírodného hodvábu a umelého hodvábu, viacnásobné použitie ľahko deformovateľné niekoľkokrát, tentokrát by sa mala venovať osobitná pozornosť údržbe; stredná a nízka kvalita tlačovej kravaty kvôli zlému pigmentu, vzoru, farba je tiež ľahká vďaka vzájomnému praniu alebo namočeniu Penetrácia, rozloženie a vedúce k zafarbeniu. Preto by sa kravata s dobrým riešením mala okamžite zavesiť na vešiak tak, aby v prípade vetrania došlo k prirodzenému natiahnutiu prchavého potu. Najlepšie čistenie celého kravaty k čisteniu bielizne, práčka sa nesmie hodiť do bielizne, aby nedošlo k jej deformácii. Miestne škvrny sa môžu dôkladne umyť alebo prať v čistiacom oleji a potom sa prirodzene vysušiť alebo žehliť.

Po druhé, viazanka

Ak nie na krátky čas, mal by sa voľne zvinúť do zvitku, umiestniť do zásuvky v šatníku a umiestniť vedľa vreciek na papierové vrecká.

Po tretie, čistenie kravaty

Po dlhšom používaní kravaty je ľahké sa zašpiniť. Umývajte si ruky a nevkladajte ich do práčky na umývanie. Mali by ste ho poslať do čistiarne na čistenie. V opačnom prípade bude slabnúť a zmenšovať sa, čo bude mať za následok pokrčený pocit. Ak nie je špinavý, môžete to urobiť sami. Po prvé, mokrá metóda. Kravatu položte na papierovú šablónu, natierajte ju mäkkou kefou alebo penou navlhčenou trochou zriedeného saponátu, potom utrite penu suchou utierkou a vydrhnite čistou vlhkou utierkou. Druhá metóda suchého čistenia. Po namočení prchavého benzínu namočte mäkkú kefku malým množstvom benzínu, škvrny natierajte pozdĺž čiar zemepisnej šírky a šírky.

Po štvrté, kravata suší

Osušte tenkou špongiou, aby ste udržali ústa, aby sa zabránilo tvorbe hodvábnych textílií, vrások.

Päť, uväznite železo

Kravatu čistite, kravatu na oboch stranách vnútorného okraja zvinutého papiera položenú na palicu, aby hrana nebola horúca a mŕtva, a na kravatu uväzujte kúsok látky, žehlite žehličku do bytu, rôzne časti záhybu Všetky potrebujú prirodzenú reguláciu teploty a rýchlosti žehlenia. Zvyčajne hodvábne a chemické vlákno, zmesová látka, teplota žehlenia pod 150 stupňov Celzia, vlnená tkanina môže byť regulovaná na 180 stupňov Celzia, ale kravata by mala byť nízka a stredná teplota žehlenia, 70 stupňov Celzia je lepšia. Vlnená kravata musí najprv vložiť bielu handričku, so žehlením s funkciou pary, hodvábnu kravatu, aby sa zabránilo vzniku Aurory a žehliť žlté škvrny, môže zrýchliť rýchlosť žehlenia.