Domov > Novinky > Obsah

Ako identifikovať kvalitu hodvábnej tkaniny

Feb 12, 2019

Skutočné hodváb sa líši od umelého hodvábu, hodvábnych výrobkov, ako sú napríklad kofibrily v zmysle „reálneho“ hodvábu priadky morušovej. Preto je jeho kvalita odlišná medzi produkciou pravého a falošného hodvábu, tu sú niektoré spôsoby, ako rozlišovať medzi nimi.

Rozdiel hodvábu a chemického vlákna:  
 
Vzhľad: dokonalejšie zakrytie hodvábneho vlákna, nie ako tuhé vlákno; ruky sa cítia mäkké, hodvábne, bohaté, ale chemický vlákno hodvábny sklz cítiť suché, horúce v lete a zima v zime.

Identifikácia:   Najjednoduchšou metódou je nakresliť vzorky z malej hodvábnej nite, zapáleného vyfúknutia, čuchania o dyme a chlpatého zápachu z hodvábu, pretože hodváb je proteínové vlákno, je to rovnaké ako vôňa horiacich vlasov alebo vlny.
hodvábne výrobky, textilné rozdelené podľa organizačnej štruktúry, kepr, satén, krep, georgette, surové hodváb a iné rozdiely, všeobecne, Georgette, najtenší surový hodváb, krep, saténový. Rôzne hodvábne tkaniny môžu vyrábať rôzne hodvábne výrobky. Špecializujeme sa na hodvábne šatky viac ako 15 rokov . Existuje mnoho možností pri výbere šatku, ktorý je ideálny pre vaše špecifické potreby. Od vlastných veľkostí a materiálov, až po povrchové úpravy ručne valcovanými lemami, lemovaním a obrubami, Viac záujmu nás prosím kontaktujte.

http://www.customsilkscarfs.com

Email: sales@silkhangzhou.com