Domov > Novinky > Obsah

Ako čistiť rôzne šatky

Feb 16, 2018

Ako čistiť rôzne šatky

Počas studeného počasia sa šály stali základnými prvkami na vykurovanie. Šatky sú najlepšie umyté pred nosením, šatky z rôznych materiálov, umývanie metódy sú rôzne.

Bavlnené šatky k dispozícii prací prostriedok namočený na umývanie rúk, aby sa vyschnúť, môžete po sušení vysať práčku do sušičky.

Pletené šatky chemických vlákien nemusia pred umývaním namočiť, čistiaci prostriedok zriedený teplou vodou, priame pranie, dehydratácia, sušenie.

Vlna šatky používať profesionálne neutrálne umývanie rúk umývanie. Je ľahké sa nosiť, umývanie nemôže byť príliš tvrdé, odstrániť ručné šperky. Čas ručného prania a dehydratácie nie je príliš dlhý, nedá sa vysušiť, je iba suchý. Kašmírové šály vhodné pre neutrálny čistiaci prostriedok alebo prací prostriedok na umývanie rúk z vlny. Pri umývaní vyhnite sa háčikom, šperkom a iným ostrým predmetom, vysušte čas na dehydratáciu, po umývaní umiestnenom na vetranom mieste, roztiahnite.

Mramorový hodvábny šál používať neutrálnu vlnu prací prostriedok na umývanie rúk, nemôže používať zásaditý čistiaci prostriedok, mydlo alebo čistiaci prostriedok, ani sa nesmie leštiť, alebo dokonca slabnúť. Dehydratácia môže byť použitá ľahko, prirodzene suchá, aby sa zabránilo vystaveniu slnku.

Spoločnosť sa špecializuje na výrobu a predaj všetkých druhov hodvábne šatky , vitajte na potreby poradenského obstarávania.

E-mail: sales@silkhangzhou.com