Domov > Novinky > Obsah

Ako hodvábne šatky idú s oblečením? Aké sú bežné metódy hodvábnych šatiek?

Jul 27, 2019

Hodvábne šatky môžu byť dostupné pre mnoho ľudí. Tento druh šatky je veľmi krásny a materiál z hodvábu je na dotyk veľmi príjemný. Tu je návod, ako prispôsobiť hodvábne šatky a ako ich priviazať v každodennom živote.

cotton-silk-scarf

Ako spájať hodvábny šál s oblečením Aké je denné rozloženie hodvábneho šálu

Ako spojiť hodvábne šatky s oblečením?

1. Biela šifónová košeľa + skartovaná hodvábna šatka

Ak majú pracujúce ženy šál, môžu si šál jednoducho zavesiť okolo krku pomocou jednoduchého luku. Ak chcú byť v móde, môžu položiť strednú časť luku na jednu stranu krku.

2. Béžové krajkové šaty + farebný dlhý šál

Biele čipkové šaty odhaľujú slabú pokožku. Je to sexy a očarujúce. Skladá šál ako krk. Jednoduchý luk v zadnej časti krku môže do detailov dodať jemnosť.

3. Duté pletené tričko + ceruzkové nohavice + čierny hodvábny šál

Duté pletené svetre s potlačou ceruziek na nohavice, elegantná ženská aróma Vintage je veľmi módna. Čierne hodvábne šatky obliecť nedbale a pocit lenosti dodáva trochu voľného času.

Denná kravata z hodvábnych šál:

1. Ak je váš šál čierny a biely, môžete ho zladiť s trochou viac atmosféry, uviazať ho okolo krku podľa želania, bez viazania, môže ukázať veľkú značku. Tieto jednoduché systémy nepotrebujú mozgy. Naučili ste sa ich?

2. Biele šatky, ako je hladké mlieko, sú ľahké, tenké a odhaľujú eleganciu šatiek. Môžu viac ukázať ženský vkus. Jednoduchý štýl čistej farby je možné voľne použiť v zodpovedajúcich odevoch. Potrebujete iba kruh okolo krku, šál sa dá hojdať pred a po, najjednoduchší a najpôvabnejší.

3. Ak nosíte košeľu, zaveste šál okolo krku, ako je to znázornené na obrázku, a uviažte si slučku na druhé tlačidlo pred hrudníkom, ktoré tvrdé a elegantné ženy sa dajú veľmi dobre zobraziť. Na jeseň sa hodí hodvábne šatky, ktoré sa nemusia cítiť nudné, ale zároveň udržujú teplo okolo krku.


Kontaktuj nás

Hangzhou Huacuiyuan Silk Co., Ltd.

Vložiť: G3, Silk Union 166, Jinhua Road, Gongshu, Hangzhou, Čína.

Tel: + 86-571-28007786

Mobil: +8613777832392

Skype: ray4shine

radosť zheng

hellobaby320

E-mail: sales@silkhangzhou.com