Domov > Novinky > Obsah

Ako sa podniky zahraničného obchodu dostanú von z dilemy, že sa predávajú v

May 10, 2018

V roku 2009, zriadenie Changshu je "Čína zahraničného obchodu domáce predajné centrum" znamená, že veľa zahraničného obchodu oblečenie a odevné podniky sú obrátiť svoju pozornosť na domácom trhu.


V posledných rokoch sa vďaka zhodnoteniu RMB zníženie zľavy na vývoznej dani, trenie medzinárodného obchodu a vplyv americkej krízy hypotekárnych hypoték, ako aj vplyv rastúcich nákladov na pracovnú silu a zvýšenie cien surových a pomocných materiálov je situácia v oblasti vývozu odevného priemyslu ťažká a jednou zo stratégií pre prežitie a rozvoj mnohých podnikov zahraničného obchodu, "zahraničného obchodu a domáceho marketingu", je podnikanie vlastné. Rozvoj tela našiel nový prelom.


Transformácia podnikov zahraničného obchodu, zložité prostredie domáceho trhu, nedostatok veľkých nákupcov, malý zoznam a charakteristiky hosťovského zdroja spôsobujú, že zahraničné obchodné podniky boli použité ako veľké kontajnery, sú veľmi nevhodné. Podobne sa vytvorilo množstvo "podnikov zahraničného obchodu". Tieto podniky sú stále uviaznuté v "zúčtovaní zásob zahraničného obchodu".

Doteraz je prevažná väčšina podobných podnikov "objednávky zahraničného obchodu a domáci trh", z ktorých jeden nechce menej, niektoré z nich podiel spracovania zahraničného obchodu je oveľa vyšší ako podiel domácich značiek.

Možno povedať, že "zahraničný obchod na domácom predaji" je postupný proces, najmä pre podniky, ktoré práve stavali domáce marketingové značky, spracovanie zahraničného obchodu ako základný kameň a podklad môže byť dostatočnou výživou pre novú značku.


Pre prevádzkovateľov podobných podnikov však nie je nesprávne pochopiť domáci trh zahraničného obchodu, ale oči by mali byť ďaleko. Nie je ľahké povedať, aký je podiel nezávislých značiek v budúcnosti, ale nie je to jednoduché.

Pokiaľ ide o nezávislú značku podnikov zahraničného obchodu, diskusia o výhodách a nevýhodách je stará téma. Bohatým kapitálom zahraničného obchodu je dno rastu značky a výstavba a akumulácia štruktúry talentových značiek je jedným z najväčších problémov toho istého druhu podnikov.


Zmena vo veľkom prostredí je jedným z najdôležitejších faktorov. Ak medzinárodná finančná kríza vedie k zlému prostrediu zahraničného obchodu je "poistkou" mnohých podnikov zahraničného obchodu vytvoriť značku, potom podnikatelia majú veľa pripútanosti a závislosti na starom "honeypot" ako spracovanie zo srdca, ktoré priamo ich ovplyvňuje. Nadšenie a pretrvávanie tvorby značky.


Mnohí operátori tvrdia, že ťažkosti vytvárania značky v podnikoch zahraničného obchodu nie sú len problémom tvorby talentov a štruktúry tímu, ale ťažšie a ťažšie riešiť je prijatie na trhu a miera uznania spotrebiteľov, najmä súčasný trh podmienky: staré značky sa postavia, medzinárodné značky chytia polievku a nové výrobky. Zároveň sa objektívnymi faktormi, ako je nárast nákladov na oblečenie, rýchla reakcia rýchleho predaja a pod., Veľký problém "trhu" stal bezkonkurenčným.


Teraz takmer všetci podnikatelia vyjadrili pevné odhodlanie "zvýšiť silu značky v budúcnosti, vytvoriť vynikajúcu nezávislú značku". Môže sa to realizovať v procese chodu s trhom? Jednoducho povedané, je to súťaž medzi vytrvalosťou, húževnatosťou a inteligenciou.


nájdené:

1, hodnota spracovania zahraničného obchodu v celom priemyselnom reťazci nie je vysoká. Je nespornou skutočnosťou, že je nevyhnutné rozvíjať svoju pôvodnú značku.

2. Keďže trh je spravodlivý pre všetkých, pokiaľ budeme trpieť "vnútornou silou" značky, nemáme strach, že značka nebude mať budúcnosť.

3, dlhodobé skúsenosti s akumuláciou zahraničného obchodu poskytujú dobrú základňu a platformu pre pôvodnú značku.

Tam je jasná budúcnosť v domácom obchode zahraničného obchodu.

1, najdôležitejšou vecou pre prežitie značky je mať vlastný dizajnový koncept.

2. Najväčší problém, s ktorým teraz čelíme, je spôsob, ako získať uznanie a podporu Číňanov.

3, majú dlhodobú víziu výberu, vytvoriť národnú značku.


Hangzhou Huacuiyuan hodvábna šatka Factory

Pridať: G3, Silk Union 166, Jinhua Road, Gongshu, Hangzhou, Čína.

Tel: + 86-571-28007786

Mobile: +8615925633364

Skype: Anna.wang-Silk ,

hellobaby320

E-mail: sales@silkhangzhou.com