Domov > Novinky > Obsah

Módne spôsoby, ako viazať šatku

Nov 16, 2016

Šály prísť v mnohých rôzne tkaniny, tvarov a veľkostí. Štvorcové a obdĺžnikové sa zdajú byť najviac populárne tvary. Zimné šály sú všeobecne žiaduce v dlhé dĺžky zábal okolo krku alebo tváre pre teple, zatiaľ čo elegantné šatky sú zvyčajne oveľa kratšie dĺžky.

Návrhár scarve môžu byť zviazané v mnohých rôznych štýlov uzlov pre kreatívne accessorizing alebo připnul na mieste s príslušenstvom dekoratívne aby ho hľadá elegantné a módne. Jednoduchý námestie uzol viazaný v strede tenký, dlhý Obdĺžnikový šál vytvára pekný prízvuk otvorený golier košele, šaty alebo sveter.

Stačí uviazať uzol v strede šatku a bezpečné za krkom. To môže tiež byť vykonaná viazanie uzol s dva konce prednej časti krku, alebo jednoducho cyklické jedenkrát pre ascot efekt.

Rovnaké šatku, s uzlom na každý koniec bude robí skvelé vyhlásenie nosia pod golierom sako alebo blúzka, ktorý má mieru Klop.

Tenké, kratšie šatku môžete priviazaným okolo copom pre "50's vzhľad. Tieto myšlienky nosí šatku sú hlavným dôvodom, že sú také obľúbené príslušenstvo so ženami a mužmi.

Muži občas šport biele hodvábne aviator šatku raz omotal okolo krku v štýle Robert Redford "Veľký Gatsby", tvorby umeleckých vyhlásenie alebo kožený kabát v štýle 30 otvoreným kokpitom pilot.

Existuje aj niekoľko typov šál klipov k dispozícii kompliment designer šatku. Tieto malé kúsky sú dvojaký účel predstavuje užitočný spôsob, ako zabezpečiť šatku a tiež ďalšie prízvuk na oblečenie. Zvyčajne prezentované v pin s pútkom nakresliť konce šatku cez, oni sú zvyčajne málo šperkovaný akcenty držať šatku na mieste.

Andquot; jewelsandquot; môžu byť připnul na blúzku alebo bundu na ramene alebo umiestnené na prednej strane blúzka. Nákup klip, ktorý má ozdobné gem kamene, perly alebo smaltovanie pridá celkový efekt módne šatky. Šály a zábaly, to všeobecne nie je potrebné zabezpečiť s uzlom alebo šperkovaný klip.

Oni sú dosť dlho, zvyčajne 50-77 palcov, prekrytie a jednoduché držať sami na mieste. Pri nosení dlhšie pashmina alebo večerný šál viac "aktívne" situácie, ako k tancu alebo v škótskom Clansmen Highland hry, upevňuje sa pomocou pin šatku šál (brooche) na ramene.

Dedičstvo fotografiách starí rodičia a prarodičia skvelé, často babička je vidieť na sebe šál zabezpeèený jej portrét rodinné dedičstvo, a pretože ona bola tak zaneprázdnený, robí všetko od pečenia chleba na trhanie zeleniny, potrebuje mať jej zábal pripnutý na jej oblečenie.

Či rozhodnete kravatu, pin alebo voľne nosiť vaše šatky, môžete urobiť vyhlásenie fashion a cítili dobre o sebe šatku alebo šál.

Všetky vyššie uvedené môžete nájsť v našej stránke. Máme rôzne šatky. Si môžete vychutnať hightest kvalite a za najnižšiu cenu! Dúfam, že nájdete ten práve pre vás stane krajšie v zime!