Domov > Novinky > Obsah

Chápete rôzne výhody šálov?

Jun 15, 2019

Šál, tiež nazývaný rameno, je vyrobený z hodvábneho saténového brokátu. Väčšina mrakových ramien sa skladá zo štyroch vzorov moaré, nazývaných Sihe Ruyi, ako aj vŕbového štýlu, štýlu lotosu atď., Z ktorých všetky majú sľubné výroky, napríklad bohatstvo. Pivoňka, viac požehnaní, viac rýb a tak ďalej.

Viac populárny ako malý šál, šál so širokým okrajom, ako ho nosiť, teraz si vezmite inventár najobľúbenejšieho šálu, aby ste sa uistili, že nosíte elegantný ženský! Šál je veľmi praktický. Má teplo srsti, ktorá môže vyskúšať krásu malých šatiek a skryť tuk hornej časti ramena. Všestranný šál s dlhými rukávmi, ktorý vám umožní nosiť šaty bez rukávov na jeseň av zime, choďte na popoludňajší čaj a choďte na párty na tanec, bez strachu z chladu.

Nekonečné šatky pre ženy

Pevný farebný plášť šatky je všestranný a štýlový a plášť plášťa s kožušinou je ozdobený a ušľachtilý. Aké sú nové vrcholy jesenných a zimných šatiek? Venujte viac pozornosti novému plášťu šálu nové vízie, umožní vám naučiť plášť šál s zručnosťami, nosia módny fanúšik!

Šál je väčšinou vyrobený z kašmíru, zatiaľ čo kašmír je vyrobený z drahých kašmírového materiálu. Pretože kašmír je ľahký, mäkký, teplý a klzký, je najlepšie ho umývať ručne. Mal by sa miešať s iným oblečením. Umyte spolu; rôzne farby kašmírových produktov by sa nemali umyť spolu, aby sa zabránilo znečisteniu.

Ak chcete použiť šál bez použitia horúceho, môžete ho použiť priamo. Predpokladá sa, že frekvencia používania sa výrazne zvýši. Snažte sa vytvárať záhyby a ukladať ich bez miesta.

Chcete pekný šál? Potom nás kontaktujte.

Kontaktuj nás

Hangzhou Huacuiyuan Silk Co, Ltd

Vložiť: G3, Silk Union 166, Jinhua Road, Gongshu, Hangzhou, Čína.

Tel: + 86-571-28007786

Mobil: +8613777832392

Skype: ray4shine

joy zheng

hellobaby320

Email: sales@silkhangzhou.com