Domov > Novinky > Obsah

Poznáte typ oblečenia?

Dec 23, 2019

Poznáte typ oblečenia?

Šaty sú známe ako „módne kráľovná“ v rôznych štýloch a sú to najnepredvídateľnejšie a najpopulárnejšie štýly. Šaty sú všeobecným výrazom pre rôzne odrody a sú jedným z uprednostňovaných letných šiat pre mladé dievčatá. Šaty môžu byť tvarované do rôznych obrysov a pozícií pásov v závislosti od dizajnu. Nasleduje zoznam typov oblečenia.

Typ oblečenia

Rovná sukňa

Rovná sukňa je jednou z nových odrôd sukne. Vyznačuje sa poprsie, pásom a sukňou. Tieto tri majú v podstate rovnakú veľkosť a tvoria priamy tvar. Štruktúra odevu je spojená hore a dole a pás nie je strihaný. Rovné sukne môžu nosiť deti alebo dospelí. Bol populárny v 20. rokoch a znovu sa objavil v 50. rokoch.

dress

A-line sukňa

Bočné švy sa rozprestierajú od poprsie po spodnú časť sukne, ktorá vyzerá ako A. Sukňa v štýle A zveličuje lem a zdobí plecia. Pretože vonkajší obrys typu A sa zväčšuje z priamky na diagonálnu čiaru, dĺžka sa zväčšuje a výška sa zveličuje. Tento štýl je najvhodnejší pre hruškovité telá.

Vysoko nízke šaty

Vysoko nízka šaty sú formou asymetrického oblečenia. Zvyčajne sú na chrbte dlhšie a na prednej strane kratšie. Tento tvar pracuje s ležérnymi šaty, ako aj s loptičkami. Najlepšie sú spárované s vysokými podpätkami alebo platformami, takže chrbát šaty sa nebude ťahať po podlahe.

Rifľová sukňa

Noste roztomilú džínsovú sukňu, ak sa nechcete tlačiť do džínsov! Ako už názov napovedá, tento druh oblečenia je vyrobený z denimu. Majú širokú škálu štýlov, dlhé rukávy a predné vrecká na gombíky alebo kabáty s vreckami. Tento neformálny chladný štýl je jednoduchý, elegantný a vhodný na mnoho príležitostí.

Sukňa na ceruzky

Ak chcete ísť von a chcete niekoho zapôsobiť, je sukňa ceruzka tou najlepšou voľbou! Sukňa ceruzky vyzerá ako ceruzka, obvykle pripevnená k pásu a lem je pod kolenom. Táto silueta je ideálna pre malé čierne šaty. Môžete si vybrať výstrih s nízkym kľúčom, aby ste ho retušovali, alebo ho udržiavajte svieži a sexy pomocou roláka.

Zdobené šaty

Blúzkové šaty sú prvou voľbou pre každého, kto sa ponáhľa! Noste sa veľmi pohodlne a blúzkové šaty sa zvyčajne nosia voľne. Spárujte ho s koženou bundou a roztomilými členkovými topánkami a vytvorte perfektný neformálny outfit!

silk dress

Hodvábne šaty

Hodvábne šaty sú obvykle vyrobené z prírodného hodvábu, ktorý má vynikajúcu biologickú kompatibilitu s ľudským telom. Okrem toho je povrch hladký a jeho koeficient trenia na ľudskom tele je najnižší zo všetkých druhov vlákien. Hodvábne šaty sú ľahké a závesné, cítia sa mäkké, rovnako ako druhá vrstva novej pleti, hodvábne šaty sa môžu starať o našu pokožku v súlade s krivkou ľudského tela a načrtnúť krásnu krivku, aby lepšie ukazovali držanie tela.

Viac štýlov hodvábneho oblečenia nájdete v našom internetovom obchode a tešíme sa na váš dopyt.