Domov > Novinky > Obsah

Digitálna tlač VS obrazovke tlač

Nov 21, 2016

Cui Hua Yuan hodváb City Coampany ponúka dve rôzne metódy potlače, aby proces,najlepšie vyhovuje vaše umelecké diela. Ponúkametradičné sieťotlačpre väčšinu našich produktov, ako ajDigitálna tlačna vybrané položky.

Sieťotlač zahŕňa vytvorenie vzorkovnicu(tlačiarne volať andquot; screenandquot;), a potom používať túto vzorkovnicunaneste vrstvy atrament na povrchu tlač. Každá farba sa aplikuje pomocou rôznych vzorkovnice, jeden po druhom, kombinovať a dosiahnuť konečný vzhľad.

Digitálna tlač je oveľa novšie procesu, ktorý zahŕňa vaše umelecké diela, ktoré spracúvajú na počítači, a potomvytlačené priamo na povrch vášho výrobku. Digitálna tlač nie je prenos tepla alebo appliquand #39; e, akoatrament priamo dodržiavať tkaniny. Každý tlačový proces má svoje silné stránky a náš tím umelecké dielo bude vážiť, pri rozhodovaní, ktoré chcete použiť pre svoj dizajn.

Sieťotlač je najlepšou voľbou pre vzory, ktoré vyžadujúvysoká úroveň živosť, pri tlači natemné tričká, alebo prešpeciálne výrobky. Atrament v sieťotlač používa hrubšie ako Digitálna tlač, ktorej výsledkom sú jasnejšie farby aj na tmavšie košele.

Skutočnosť, že tieto produkty sa tlačia ručne tiež umožňujeUnikátne produktyako fľaše s vodou, koozies a hrnčeky, ako tlačiareň môžeManuálne spracovaniezakrivené alebo nerovnom povrchu. Minimálne objednávané množstvo na položky na obrazovke, vytlačené existuje z dôvoduextra materiály a pracovný časpriradený tento spôsob tlače.

Digitálna tlač je najlepšie používať pre položky, ktoré vyžadujúvysoké množstvo detailov, a objednávkymenšie množstvo. Skutočnosť, že digitálnej tlačiarni nepoužíva obrazovky umožňujeFotografická tlač, s oveľa viac detailov než tradičné sieťotlač. Ako atrament je aplikovaný tenšie (k dosiahnutiu takých podrobností), Digitálna potlač sa používa najlepšie nasvetlejšie farbykošele umožniť dizajn presvitať. Skutočnosť, že návrh je spracovaný a digitálne vytlačené umožňuje množstvo jedného, pretože tam súžiadne obrazoviek alebo fyzickej inštalácie.