Domov > Novinky > Obsah

Digitálna tlač sa postupne stala hlavným procesom čínskych domácich hodvábnych šatov

Jun 07, 2017

V súčasnej dobe vzhľadom na vplyv textilného priemyslu na vnútornú úpravu priemyselnej štruktúry, spolu s rastúcou tlakovou čínskou domácou ochranou životného prostredia, technológia obrazovky tlače čelí čoraz väčším obmedzeniam, mnohí zasvätenci v priemysle nemôžu pomôcť, ale znepokojujú vyhliadky na Tlačiarenský priemysel, ale v textilnom priemysle existuje široká perspektíva vývoja, digitálna tlač.

09-48-51-17-7 (1).jpg

Ako nový typ tlače prináša digitálna tlač mnoho výhod, ako je vysoká efektívnosť, nízke náklady, dobrý efekt tlače, menej znečistenia atď., Aby uspokojila rastúci dopyt stredného a vysokého trhu (šatka na zakázku hodvábu).

Aké sú výhody digitálnej tlače?

Po prvé, jasné farby a jasné vzory

Precíznosť tlače je vysoká, farba je bohatá, prechod je prirodzený, vzor je jasný.

Dve prispôsobené prispôsobenia

Žiadne vytváranie dosiek, flexibilita šarží, žiadne obmedzenia typu kvetov a obrázky nemožno ľubovoľne upraviť, nielen dosiahnuť jedinú produkciu, môže to byť aj hromadná výroba, rýchlosť dodávania.

Tri, ochrana životného prostredia, bez znečistenia

Nízka spotreba energie, nízke znečistenie a nízky hluk. V celej tlači nie je žiadna odpadová voda, nízka hlučnosť, skutočná technológia výroby bez znečistenia.

Štyri, rýchla reakcia

Pôvodná digitálna tlač ako prostriedok na overenie a výrobu malých šarží, technologické zariadenia s technológiou digitálnej tlače naďalej dozrieva, pretože vyspelá technológia pre sériovú výrobu bola široko používaná na trhu Číny.

Rozumie sa, že v súčasnosti čínske domáce tlačiarne a farbiace podniky zastavili novú tradičnú tlačiarenskú a farbiacu spracovateľskú kapacitu, nárast podielu na trhu je v podstate nahradený digitálnou tlačou. Rotačná sieťotlač je rýchlejšia a nižšia, a niektoré podniky sú stále v prevádzke. Ale s rýchlym rozvojom vysokorýchlostného digitálneho tlačového zariadenia bude tržný podiel tradičnej tlače neustále komprimovaný.