Domov > Novinky > Obsah

Rozdiely medzi hodváb šifón & hodváb Georgette

Nov 06, 2019

Mnoho ľudí nepozná rozdiel medzi hodvábne šifón a Georgette. Je to preto, že priemysel používa na klasifikáciu šifónu a Georgette ako rovnakej kategórie. Sú úplne odlišné. Tu sú niektoré rozdiely


Prvým z nich je ruka pocit. Ak zákazníci kúpili hodváb Georgette a šifón v rovnakom čase. Môžu cítiť rôzne ruky pocit z týchto dvoch tkanín, hodváb Georgette je drsný ako šifón. Niektorí zákazníci mat myslíte, že nie je 100% hodváb. To nie je pravda. Aby bolo možné dosiahnuť jedinečný pocit, bude továreň pridať špeciálnu vec twist priadze, keď je točil do priadze, a krútenie stupeň je oveľa väčší ako u iných hodvábne tkaniny priadze.


Po druhé, poďme sa pozrieť na lesk. Porovnanie rovnakých špecifikácií Georgette a šifónu v rovnakom prostredí. To sa zistí, že lesk povrchu šifónu je silnejší ako u Georgette, ktorý je tiež spôsobený krútením priadze, pretože povrch priadze je uložená po krútenie reflexného povrchu sa stáva viac a viac drvené , čo spôsobuje, že svetlo sa rozptýliš, takže ľudia majú pocit, že lesk nie je silná.