Domov > Novinky > Obsah

Spoločné šatka tkanina hlavné rysy

Aug 19, 2017

Keprovej hodvábu: patriace keprovej tkaniny keprovej väzbe vyrobené z tkaniny, tkaniny má zjavné šikmé čiary. Táto tkanina lesklé úzka matt, vyzerá to nie je tak jasné, viac introvertný. Významnejšie funkcia je "silná", hrubšie a ťažšie. Výhodou nie je ľahké deformácie, nie je ľahké háčik priadzu, nevýhodou je ako šatku, prikryť môžu byť trochu neadekvátny.

Tento krep povrch je mäkký s prirodzený lesk a má vyšší lesk ako keper. Cítia hladké, vláčne, jemné, pružné, prikryť dobré. Existuje jasná "pozitívnych a negatívnych", satén, než na zadnej strane dotyk je viac hladký, po tkaniny bude klesať v lesku.

Georgette a šifónu: Georgette, tiež známy ako Georgette, pochádza z francúzštiny (georgette), čo znamená ľahké a priehľadné látky. Tento druh textílie povrchu zmrštenia vzor pocit hrubý, tam sú zrejmé priadze dieru, ako "srienistá". Georgette nie je "pozitívne a negatívne" rozdiel je veľmi vhodný pre šatky. Je potrebné poznamenať, že krásne Geocheng zmrštenia je pomerne veľké, čistenia treba byť opatrný. Šifón (šifón) a Georgette relatívne blízko, patrí tenké hodváb-ako štruktúry, bola priesvitná. Rozdiel je viac hladký, mierne drsné Joe priadze šifón.

Tu pre vás naučí, ako identifikovať pravda a NEPRAVDA hodváb:

1. hodvábna šatka lesk, mäkké a jednotné, hoci svetlé, ale nie drsné, pocit hladké. Zvyčajne lesk umelých vlákien viac jasné a cítiť sa viac ako hodváb "tuhý." Hodváb v umelých vlákien (alkalických liečených polyester) je lesk.

2. rukou dotknúť hodvábna šatka, keď rukoväť cítiť (ruka je pocit jemného vlákna visiace). Umelých vlákien šatky zvyčajne nemajú tento pocit.

3. ručne utiahnite hodvábne šatky a potom pustiť, šály bez záhybov. Vo všeobecnosti umelých vlákien šatky majú jasné zaniknúť po vydaní, a zložiť je ťažké obnovenie status quo.

4. hodvábne šatky trenia bude vydané, keď ostrý zvuk, obyčajne známy ako "hodváb Ming" a umelých vlákien šatky trenia keď neexistuje žiadny zvuk.

Professionalvlastné hodvábna šatka, 12 rokov skúseností vývoj, multi-štýl štýl šál, tam je vždy šatku patrí vám

Hangzhou Huacuiyuan hodvábna šatka Factory

Pridať: G3, hodvábne únie 166, Jinhua Road, Gongshu, Hangzhou, Čína.

Tel: +86-571-28007786

Mobil: +8615925633364

E-mail:Sales@silkhangzhou.com