Domov > Novinky > Obsah

Analýza o uskutočniteľnosti graffiti umeleckých prvkov v šatách Design

Jul 03, 2017

Uviesť graffiti, ľudia si myslia, že na uliciach zdanlivo neexistujú žiadne pravidlá maľby, graffiti sa dokonca považuje za narušenie mestského čistého a uprataného správania. Ale tieto farebné kompozície prehnané graffiti bol dizajn oblasti ako najnovšie miláčik, akonáhle príchod spotrebiteľov, aby sa stal predmetom nákupu. Tiež v šálovom dizajne aplikácia prvkov graffiti pre šál pridal hrubú a silnú farbu pera. Vlastný hodvábny šál

Po prvé , saturácia farieb vo vizuálnej prevalencie dneška, ľudia sú znepokojení, že výrobok je prvý farba, šatky v oblečení s farebnou farbou ako celok s dotykom na dotyk Smart rytmu. V perspektíve dvojrozmernej roviny, farbu vnímanie ako iné prvky viac vizuálny vplyv, viac vzbudiť ľudí rôznych emócií. Graffiti v farbe väčšiny majú silnú saturáciu, a šály, pretože jeho silné dekoratívne tejto osobitosti, výkonnosť jeho farby v dizajne má kľúčovú pozíciu, použitie vyššej farby sýtosti môže svetlo svetlo kostýmy s, hrať lepšie Výzdoba role. Bude to vysoká nasýtenosť farby aplikovanej na šál, šál bude celkový pocit farby silnejší, ako príslušenstvo v príslušenstve, farba šálok je zameranie väčšiny návrhárov. Úspešná šálová farba musí byť harmonická a krásna, v ktorej farba vysokej nasýtenosti spomína dušu celej šatky, graffiti a vysoká nasýtenosť farieb a fúzie švov je harmonická.

Po druhé, silný kontrast dámy šatku ženy šatku

1. Farebný kontrast

Graffiti v sýtosti farieb je vyššia, použitie kontrastnej tvorby farieb je bežnejšie, a to je tiež bežne používaná metóda farba šálku: použitie vysokej sýtosti farebný kontrast medzi štvorcový palec šál je krásnejšie, hrať dobrý Dekoratívne efekt. Graffiti a šatky bežne používané hrať farbu farby vyjadriť svoj vlastný kreatívny štýl, tmavé ulice tohto je nikto sa stará o roh, graffiti pútavý farba hlboko chytil oči okoloidúcich, holý krk nebol dekoratívny Of Časti, šatky skákanie farba len bodkované celkom kostýmy Smart. Farebný kontrast, vrátane jasu, tmy, kontrastu sýtosti, graffiti a šálok, je možné použiť na porovnanie farieb jednoduchosti použitia, aby ste mohli hrať každý palec farby by mali mať štýl.

2. Kontrast šatky z krku z hodvábneho krku

Graffiti na stenu plátna, takže rám je širší, graffiti môžu byť založené na veľkosti steny hrať svoj vlastný kreatívny, prehnaný tvar a bohatý 3D efekt písma vyplneného celou stenou. Veľkosť šálu je ako umelecká maľba, ale nie je žiadny rozdiel medzi zložením štvorca, sú štyri jedlá a jedna polievka, osová symetria, štart, rozptýlené, špeciálne a tak ďalej. Kompozície graffiti a šálok v tomto obmedzenom rámci môžu mať rôzne zloženie, výsledné vizuálne efekty vzhľadom na zloženie rôznych rozdielov. Šarlátové zloženie snahy o harmóniu, krásna štruktúra, v dizajne šatku má rôznorodé zloženie, aby sa dosiahol dobrý účinok doplnkov, kvitnúca šatka medzi jedinečným šarmom, začali sa objavovať všetky druhy rôznych foriem zloženia , Kompozícia šatiek sa už nekoná vyváženým spôsobom, ale na rozdielnejšie myslenie o zložení inovácie a inovácie.

Po tretie, použitie rôznych farieb Graffiti je nielen zavedenie vysokej farby nasýtenia, ale tiež sa odráža v použití rôznych farieb, okrem časti papierovej formy graffiti a fotoelektrickej graffiti farby je viac monotónne, farby Vo forme grafitových farieb sa líšia. Rôzne kombinácie vysokej sýtosti farieb obrazovky majú väčší vizuálny dopad, šatka bohatá a farebná farba stelesňuje šatku na vyjadrenie emócií. Graffiti a šatky sa používajú v rôznych farebných aplikáciách, môžu zlepšiť vizuálny zážitok obrazovky, vyjadriť prácu vnútorných emócií. Graffiti používa odvážnu farbu inovácie, graffiti umenie v rôznych farbách extrakt, pridať do šatku dizajn, v kombinácii s digitálne tlač šály Môže farba šálov bohatšie, tvorivejšie farby.

Stručne povedané, graffiti umenie a šatky manželstva nie je žiadna náhoda, graffiti s jeho farebnú rozmanitosť a odvážne kreatívne techniky sú vnímané dizajnérmi do oblasti dizajnu a šál svetlé farby a bohaté zloženie je tiež módne krása Nevyhnutné prvky žien.

Hangzhou Huacuiyuan hodvábna šatka Factory

Pridať: G3, Silk Union 166, Jinhua Road, Gongshu, Hangzhou, Čína.

Tel: + 86-571-28007786

Mobile: +8615925633364

E-mail: sales@silkhangzhou.com