Domov > Novinky > Obsah

Výhody nosenia hodvábnych šatiek

Feb 12, 2019

Hodváb morušového je kontinuálne dlhé vlákno vyrábané vylučovaním hodvábnej tekutiny koaguláciou počas tvorby kukurice zrelých priadky morušovej. To je tiež nazývané "prírodné hodváb".

 

čo hovorí, že hodváb priadky morušovej je podľa výrobcu normálne hodváb morušového priadky morušovej, čo je použitie hodvábu morušového priadky morušovej, morušového priadky morušovej je domáci priadky morušovej, ktorá je základnou potravou s morušovým listom, hodvábnou farbou a leskom, ktorý morušový morušový prameň má žltej farby vo vnútri biely, cítiť vynikajúci, hladký.

 

Tu sú tri výhody nosenia hodvábnych šatiek:

 

1) Okrem toho, že je úžasne krásna, hodváb môže pomôcť udržať vašu pleť HYDRATED. Hodváb udržiava vlhkosť v blízkosti vašej pokožky, a tým prispieva k udržaniu vlhkej a vláčnej pleti.

2) Hodváb je ABSORBANT. Vďaka svojej schopnosti navlhčiť vlhkosť môže hodváb absorbovať 30% vlastnej hmotnosti vo vode pred tým, ako sa začne cítiť vlhký.

3) Hodváb je vhodný pre všetky ročné obdobia. Hodváb môže byť teplý v zime a chladný v lete. Hoci je strih, vyššie uvedený vlhkostný efekt udržuje teplú vlhkú vrstvu vzduchu proti telu. V horúčave, hodvábne vlhkosť odvádza vlastnosti vám pomôžu udržať v pohode.