Prírodné hodvábne CDC šatky

Elegantný hodvábny šál vyrobený zo saténového hodvábu s jemným jemným trblietaním v remienku. Nádherný a ušľachtilý doplnok, ktorý dokonale dopĺňa rôzne štýly. Veľkosť: 63 cm x 175 cm

Podrobnosti o produkte

Prírodné hodvábne CDC šatky

Elegantný hodvábny šál vyrobený zo saténového hodvábu s jemným jemným trblietaním v remienku. Nádherný a ušľachtilý doplnok, ktorý dokonale dopĺňa rôzne štýly. Veľkosť: 63 cm x 175 cm


Prehľad produktu Prírodné hodvábne CDC šatkyPrírodné hodvábne CDC šatky


Hodvábne šatky CDC


Prírodné hodvábne šatky


Dlhé šifónové hodvábne šatky


Dlhé hodvábne šatkyHot Tags: Hodvábna šatka na vlasy, hodvábny keprový šál, Čína, továreň, výrobca, dodávateľ, prispôsobené, voľne ložené Súvisiace produkty.


Dozvedieť sa viac o 100% hodvábnom materiáli

Hodváb, jedno z najstarších vlákien pochádzajúcich z Číny. Vďaka svojej prírodnej proteínovej štruktúre je hodváb najviac hypoalergénnym zo všetkých tkanín. Hodváb je v zime teplý a útulný a pri stúpajúcich teplotách pohodlne chladí.


O nás

Sme spoločnosť s veľkou firemnou kultúrou. tento rok si stanovujeme svoje ciele a budujeme kompletný obchodný tím. Dúfame, že dosiahneme vzájomný rozvoj a rast s niektorými vynikajúcimi cieľmi. Náš šéf je mladý a vie viac o nápadoch a myslení mladých ľudí. A sme ambiciózny tím, v ktorom má každý zamestnanec svoj sen. V našej spoločnosti nikdy nie je zúfalá depresia. Tvrdá práca, relax a šťastný život, úspechy zamestnancov i zákazníkov boli vždy naším večným úsilím.

Farbená hodvábna šatkaVlastná hodvábna šatka

Dizajn na mieru:
Ak máte vlastné návrhy: Naskenujte svoje návrhy, návrhy by mali byť veľkým obrázkom v súboroch PSD, AI, PDF, JPEG najmenej 300 DPI, ak je to možné, uveďte číslo farby Pantone.

V prípade veľkého súboru nám ho môžete poslať pomocou „Wetransfer“ alebo „dropbox“.Balík a prepravaSvadobná hodvábna šatka


1.Ak je objednávka malá, doručenie prostredníctvom kuriéra je v poriadku, napríklad TNT, DHL, FedEx, UPS, EMS atď. Do všetkých krajín.

2.By vzduch alebo more cez špicatý špeditér je normálny spôsob, ako to robíme. Port FOB je Šanghaj alebo Ningbo.
Ladies Silk Scarves


FAQ:

1. VZORKY

Všeobecne platí, že dodací čas vzorky je 3-7 dní po prijatí vzorky. Poplatky sa vrátia po zadaní objednávky.

2. OEM a ODM

Môžeme vyrobiť nový dizajn podľa vašich požiadaviek, vrátane veľkosti, materiálu, množstva, dizajnu, obalového riešenia, atď.

3. MOQ

MOQ závisí od produktu, pokiaľ ide o veľkosť, materiál, farbu atď.


4. Kvalita

Venujeme veľkú pozornosť kontrole kvality a každý šál bude skontrolovaný, vyžehlený a zabalený.


5. Dodávka

Pre urgentnú alebo malú objednávku si môžete vybrať nasledujúci expres: DHL, UPS, Fedex, TNT, EMS. V prípade veľkoobjemových objednávok vám odporúčame prepravovať loďou / vzduchom, aby ste ušetrili náklady na dopravu.

Hot Tags: šály z prírodného hodvábu cdc, Čína, výrobca, dodávateľ, továreň
Vyšetrovanie

You Might Also Like