Multifunkčný hodvábny šál

Multifunkčný hodvábny šál

Podrobnosti o produkte

Multifunkčný hodvábny šál


Fotografie z multifunkčného hodvábneho šálu

Multifunkčný hodvábny šál

Hodvábna šatka

Hodvábny šifónový šálHorúca značka: koralový hodvábny šál, Čína, továreň, výrobca, dodávateľ, prispôsobené, hromadné Súvisiace produkty.


Súvisiace produkty:

Summer Thin Silk Scarf-4Thin Silk Scarf


Fabric:

Coral Silk Chiffon Scarf


Spôsob tlače:

V porovnaní s tradičnou tlačou (sieťotlač) je digitálna tlač novou metódou modernej spoločnosti. Digitálna tlač dokáže tlačiť zložitejšie vzory a najlepšie sa používa pre položky, ktoré vyžadujú veľké množstvo detailov a objednávky menšieho množstva. rýchlo a vytlačené pomocou počítača, vďaka ktorému sú farby presnejšie.

Long Chiffon Scarf


Kolokačná zručnosť hodvábneho šálu

Šály sú položky okolo dámskych krkov. Používajú sa na zápas odevov a zohrávajú úlohu pri dekorácii. Zároveň sa stali nevyhnutným odevným doplnkom pre ženy. Rôzne spôsoby prispôsobenia šál z hodvábneho šálu urobia z najviac meniacich sa šperkov.


Spárovanie šál je tiež veľmi recherche, ako je biely kabát s tmavomodrou zamatovou utierkou, sivý kabát s veľkým červeným šálom a marhuľový žltý kabát s ružovým hodvábnym šálom. Ak sú farby srsti a šálu bližšie, môžete ich koordinovať pomocou lesklých kolíkov. Je potrebné poznamenať, že na dosiahnutie elegantných efektov by sa mala osobitná pozornosť venovať golieru odevu.Summer Thin Silk Scarf-9Hot Tags: multifunkčný hodvábny šál, Čína, výrobca, dodávateľ, továreň
Vyšetrovanie

You Might Also Like