Pánsky šál s hodvábnou hlavičkou

100% hodvábna šatka pre mužov, hodvábna, pohodlná a priedušná!

Podrobnosti o produkte

Pánsky šál s hodvábnou hlavičkou

> Vynikajúci doplnok pre mužov, dá sa omotať okolo krku, hlavy, vlasov. 100% čistej morušového hodvábu, ktoré je prírodnou tkaninou a nepoškodzuje ľudské telo.


materiál veľkosť lem vytlačiť
14 mm hodvábny kepr 53 * 53 cm Ručne valcovaný lem Digitálna tlač
Men Silk Head ScarfMen Silk Head Scarf-2

Men Silk Head Scarf-3

Hot Tags: Pánske hodvábne šatky, Čína, výrobca, dodávateľ, továreň


Ako známa továreň na výrobu šálov v Hangzhou (svetovo preslávené hodvábne mesto) sme v roku 2005 expandovali na zámorské trhy. Za posledných 14 rokov sme získali viac ako 800 zahraničných zákazníkov, medzi nimi aj niekoľko zákazníkov dlhodobej spolupráce.


Naše služby zahŕňajú: personalizované vlastné hodvábne šatky, kravaty, truhlicu, hodvábne tkaniny a veľkoobchodné zásoby po ruke. V prípade potreby môžeme prispôsobiť štítky značiek, umývacie štítky a vlastné balenia.


men silk scarf


Tri výhody nosenia hodvábnych šál:

1) Okrem toho, že je krásne krásne, môže vám pomôcť udržať pokožku HYDRATEDOVANÚ. Hodváb udržuje vlhkosť v blízkosti vašej pokožky, a tým dodáva pokožke vlhkosť a pružnosť.


2) Hodváb je ABSORBANTNÝ. Vďaka svojej schopnosti odvádzať vlhkosť môže hodváb absorbovať 30% svojej vlastnej hmotnosti vo vode skôr, ako začne cítiť vlhkosť.


3) Hodváb je vhodný pre všetky ročné obdobia. Hodváb môže byť v zime teplý a v lete chladný. Hoci je strih, vyššie uvedený efekt vlhkosti udržuje teplú vlhkú vrstvu vzduchu proti telu. V teplom vám hodvábne vlastnosti odvádzajúce vlhkosť pomáhajú udržiavať chlad.


100% silk twill scarf


Metóda digitálnej tlače:

V porovnaní s tradičnou tlačou (sieťotlač) je digitálna tlač novou metódou modernej spoločnosti. Digitálna tlač dokáže presnejšie a rýchlejšie tlačiť zložitejšie vzory.


100% Pure muberry silk


Náklad:

1) Zvyčajne: Expresné doručenie (DHL / UPS / FedEx / TNT) alebo letecky.
2) LCL Cargo alebo Full Container: Loď po mori
3) Zvyčajne vyvážame z čínskych prístavov v Šanghaji. Ďalšie porty sú k dispozícii, ak ich potrebujete.

Silk Scarf


Hot Tags: pánske hodvábne šály, Čína, výrobca, dodávateľ, továreň
Vyšetrovanie

You Might Also Like