Dlhý hodvábny šál Shawl

Dlhý hodvábny šál Shawl

Podrobnosti o produkte

Dlhý hodvábny šál Shawl

Meno Produktu:

Dlhý hodvábny šál Shawl

materiál:

14 mm hodvábny satén

tlač:

Digitálna tlač

rozmery:

70 * 180 cm

Časy odberu vzoriek :

7-10 dní

Platobné podmienky:

Obchodné poistenie FOB, PayPal, TT, Alibaba


Dlhý hodvábny šál ShawlDlhá hodvábna šatka


Hodvábna šatka ShawlHot tag: Bavlna Turban Head Wrap, Čína, továreň, výrobca, dodávateľ, prispôsobené, voľne ložené výrobky.


O spoločnosti HCY Silk:

Ako profesionálny výrobca špecializujúci sa na vysoko kvalitné potlačené šatky, tkaniny, odevy a súvisiaci textil ponúkame kvalitné výrobky a služby za konkurencieschopné ceny, 100% záruku kvality a včasné dodanie.


Spolupracované značky:


Silk Scarves

Hodvábna šatka


Výhody hodvábu

Pohodlné nosenie. Hodváb sa skladá z proteínových vlákien, ktoré majú dobrú biokompatibilitu s ľudským telom a majú hladký povrch. Jeho koeficient trenia na ľudskom tele je najnižší zo všetkých druhov vlákien, iba 7,4%.


Dobrá hygroskopickosť a uvoľňovanie vlhkosti. Pri normálnych teplotách pomáha pokožke udržiavať určité množstvo vlhkosti bez toho, aby bola pokožka príliš suchá. Keď ju budete nosiť v lete, môžete rýchlo odvádzať pot a teplo z tela, čím sa budete cítiť dobre. Hodváb má nielen dobrý odvod tepla, ale má tiež dobrú tepelnú izoláciu. V skutočnosti je viac ako 38% zdanlivo pevného hodvábu duté. V týchto medzerách je veľké množstvo vzduchu, ktoré zabraňuje vyžarovaniu tepla a zahreje telo.


Doprava

01 (6)

Hot Tags: dlhá hodvábna šatka, Čína, výrobca, dodávateľ, továreň
Vyšetrovanie

You Might Also Like