Dámska ručne valcovaná 100% hodvábna šatka

Výroba pre 100% hodvábne šatky. Tlač: digitálna tlač / sieťotlač / obojstranná digitálna tlač Veľkosť: 90 cm * 90 cm alebo podľa požiadavky zákazníka Štýl: vlastný dizajn

Podrobnosti o produkte

Dámska ručne valcovaná 100% hodvábna šatka

Výroba pre 100% hodvábne šatky. Tlač: digitálna tlač / sieťotlač / obojstranná digitálna tlač Veľkosť: 90 cm * 90 cm alebo podľa požiadavky zákazníka Štýl: vlastný dizajn


Prehľad produktu:


Dámska ručne valcovaná 100% hodvábna šatka


Dámska hodvábna šatka


Ručne valcovaná hodvábna šatka


100% hodvábny šál


Horúce značky: Biela abstraktná tlač, hodvábny šál, Čína, továreň, výrobca, dodávateľ, prispôsobené, hromadné

Súvisiace produkty.


O užívateľov Huacuiyuan:

Ako známa továreň na výrobu šálov v Hangzhou (svetovo preslávené hodvábne mesto) sme v roku 2005 expandovali na zahraničné trhy. Za posledných 14 rokov sme získali viac ako 800 zahraničných zákazníkov vrátane niektorých zákazníkov dlhodobej spolupráce.


Naše služby zahŕňajú: prispôsobené hodvábne šatky na mieru, kravaty, truhlicu, hodvábne tkaniny a veľkoobchodné zásoby na sklade. V prípade potreby môžeme prispôsobiť štítky značiek, umývacie štítky a vlastné balenia.


Painted Floral Silk Scarf


Prispôsobte si svoje vlastné návrhy:

Ak máte vlastné návrhy: Naskenujte svoje návrhy, návrhy by mali byť veľké obrázky v súboroch PSD, AI, PDF, JPEG najmenej 300 DPI, ak je to možné, uveďte číslo farby Pantone.


V prípade veľkého súboru nám ho môžete odoslať pomocou prevodu alebo schránky.

Ak nemáte vlastné návrhy: Tu sú k dispozícii rôzne vynikajúce návrhy, ktoré sa dôrazne odporúčajú. Môžeme vám poskytnúť návrhy podľa vašich preferencií pre hromadnú výrobu s vašim logom.


Spôsob tlače:

Ponúkame predovšetkým sieťotlač a digitálnu tlač.


Sieťotlač je tradičná tlačová metóda, ktorá sa nazýva aj ručná tlač. Každá farba sa nanáša pomocou iného pletiva. Jednofarebná jedna vrstva atramentu, ktorá dosahuje vysokú úroveň vibrácií a efekt dvojitej tlače. MOQ sieťotlače existuje kvôli nákladom na formu a dodatočnému času na prácu.

Digitálna tlač - moderná tlačová metóda používaná počítačom, dokáže rýchlo vytlačiť zložité vzory, ktoré sú vhodné pre veľké aj malé množstvá.


Printing Silk Scarf

Silk Neckerchief


Náklad:


1.Ak objednávka nie je veľká, kuriérskou službou je doprava v poriadku, napríklad TNT, DHL, Fedex, UPS, EMS atď. Do všetkých krajín.

2.By vzduch alebo more cez špicatý špeditér je normálnym spôsobom. Port FOB je Šanghaj alebo Ningbo.

3.Ak nemáte prepravcu, nájdeme najlacnejšieho prepravcu, ktorý prepraví tovar do vášho špicatého prístavu.


100% Silk Neckerchief

Hot Tags: dáma ručne valcovaná 100% hodvábna šatka, Čína, výrobca, dodávateľ, továreň
Vyšetrovanie

You Might Also Like